Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

nje pyetje per te martuarat /martuarit?

Shkove prap te dashnor/ia 🙈
Eshte me mire rezerv sesa ne shpi si papagall nga mbrapa 😌
Jooo
Me mire te aty si papagall, zihemi duhemi me raste po jemi nje familje ne fund te fundit 😍
Rezerva mbetet gjithmon rezerv 😒 dmth ne plan te dyte.
 
Jooo
Me mire te aty si papagall, zihemi duhemi me raste po jemi nje familje ne fund te fundit 😍
Rezerva mbetet gjithmon rezerv 😒 dmth ne plan te dyte.
Heuuu do me bindesh per pak qe te martohem 🤔
 
Qyqjaa ne paskemi dal jasht teme
Ktu thot ca roli ja vjehrra ne jeten tuaj? Phuuu çpaskeni qen! Na flliqet kot.
 
Heuuu do me bindesh per pak qe te martohem 🤔
Jo nuk te sygjeroj ta besh nese nuk e ke bere deri tani, po gjej nje person qe do te te doje veç ty, te perkushtohet vetem ty 🥰.
 
Une e kam dhen me siper. Jam kunder tradhtise, gjithashtu me shum kunder personave qe nderhyjne mes nje familje..
Askush nuk do të tradhëtohet derisa ndonjëherë e gjen edhe veten në mëkat.
Aq më tepër në ditët sot.
Megjithatë mendoj se njeriu duhet të dijë deri ku janë kufijtë e lejuar që mos të gabojë aq sa të shkatërrojë gjithçka ka ndërtuar ndër vite.
 
Hall tjeter mos paçi!
Hall eshte lufta berthamore, ngrohja globale pa kto gjerat me marrdhenie te thjeshta apo te komplikuara jane buke e djathe.😇
 
Askush nuk do të tradhëtohet derisa ndonjëherë e gjen edhe veten në mëkat.
Aq më tepër në ditët sot.
Megjithatë mendoj se njeriu duhet të dijë deri ku janë kufijtë e lejuar që mos të gabojë aq sa të shkatërrojë gjithçka ka ndërtuar ndër vite.
Po per ata qe hyjne mes nje familje ç'mendim ke? Per ata qe jan beqar dmth? Nuk zgjedhin nje beqar po nje familjar? Se per kte asnje nuk ma tha nje pergjigje te sakt 😁
Apo edhe kjo eshte mode ne ditet e sotit?
 
Hall tjeter mos paçi!
Hall eshte lufta berthamore, ngrohja globale pa kto gjerat me marrdhenie te thjeshta apo te komplikuara jane buke e djathe.😇
Hall esht te prishet nje familje ku ne mes ka edhe femije.
Une personalisht e shoh hall, juve ju duket normale ne ditet e sotit. Çudi!
 
Hall esht te prishet nje familje ku ne mes ka edhe femije.
Une personalisht e shoh hall, juve ju duket normale ne ditet e sotit. Çudi!
Ky nuk quhet hall, quhet pa-aftesi e njeri apo tjetrit, mbase dhe te dyve.
 
Ky nuk quhet hall, quhet pa-aftesi e njeri apo tjetrit, mbase dhe te dyve.
Sido qe te jete kto pa-aftesi i paguajne te pafajshmit.
ESht diçka qe behet me dijeni kshu esht dhe e pafalshme.
 
Sido qe te jete kto pa-aftesi i paguajne te pafajshmit.
ESht diçka qe behet me dijeni kshu esht dhe e pafalshme.
Se di as dua ta di per sa kohe qe veten time di ta menaxhoj sic duhet.
Ata te pa-aftit te mos krijonin familje nese nuk e dinin se ku po shkonin.🤷🏻
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.