Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nga ju vijne te ardhurat?

Nga syte qe me qerrohen perdite para pc ?
 
Nga puna, kam dy muaj marr leke kot nga shteti 80% te rroges, sepse jemi izolim?
Nga prinderit ?
Nga vellai?
 
kam mbjellu ca arra rreth 50 rraj
motivi dia qe toka do kthehej ne nje hidrocentral ..dhe ne fakt u be
nje arre u vlersua me 800 mij lek te vjetra ...
komshija?
 
Punoj nuk i hy ne hak askujt mor ca mtako mu jam privat nuk them shum se ca boj se bi sysh por qe jam puntor kte sma mohon dot askush pavarsisht se ca mund te mendojn njerezit ? qyl ska asgjo nket dynjollik ???
 
Nga puna qe bej ....babai sna la pasuri ja kishe marre xhaxhi enver ?????
 
Kam 11 vite qe punoj..e cdo gje qe e kam e kam ne saj te punes time , sigurisht me kane ven dore e prinderit, por kur behej llaf per gjera te rendesishme:)
Sapo kam mbaru gjimnazin kam punuar ne profession timin qe vazhdoj ta pervetsoj cdo dite e me shume:)
E mjaftueshme per mua eshte te ha buke, e te kem dy lek menjane per ndonje te papritur:)
Shendesi mbi te gjitha..
 
Kam bizneset e mia

tregti. te gjitha nga pak

KUsh eshte i shkathet dhe si ben naze Punes gjithmone eshte nji hap para
 
Cento mila sic ke emrin Don Cento mila lire ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.