Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nese ...

The_AnGeL

World is Mine
ANETAR ✓
Regjistruar më
Maj 21, 2018
Mesazhe
550
Nese i dashuri juaj do perfundonte ne burg Ju do e prisnit apo do e braktisinit ?
 
Nese i dashuri juaj do perfundonte ne burg Ju do e prisnit apo do e braktisinit ?
do e prisja nese ka rene ne burg per dicka qe e km dit . pastaj varet dhe nga rrethanat per ca ka rene brenda
 
Nese une do te bija me burg ?? 《《 gje qe mendoj qe sja per te ndodhe kurre》》 do te isha une ai qe do e shkepusja maredheniet me te.
 
Normal qe do e prisja. Nese do te ndollte kjo gje do e prisja gjithe jeten
 
Varet nga vepra krimit?
 
Nese i dashuri juaj do perfundonte ne burg Ju do e prisnit apo do e braktisinit ?
Do e prisjaaaa nese ai do kishte bere fjat lidhjes gjithcka...qe un ta kuptoj do e prisja qoft edhe nje jet per te qen vetem q moment me ate...
 
Varet,te dashurin sdo e prisja,(duke perjashtuar nese ai ka rene padrejtesisht ne burg,ne kete rast do e prisja).Por nese do ishte burri im apo babai i femijve te mi. Do prisja pa kushte ne cdo lloj rrethane.
 
E pres gjer në fund të jetës po qe nevoja partnerin tim.
 
Varet nga vepra krimit?
ktu lale mke pelqy

a kishit me e prit me lale der nfun tjetes per abuzim seksual?

ene se mor vesh me lale gjith robt tpresin sot amo kto tradhtit dhe me rob jash burgut sdi pse jon tu u shtu si numur
 
do m ikte zari... por do e prisja..
 
ktu lale mke pelqy

a kishit me e prit me lale der nfun tjetes per abuzim seksual?

ene se mor vesh me lale gjith robt tpresin sot amo kto tradhtit dhe me rob jash burgut sdi pse jon tu u shtu si numur

Per vrasje me qellim dhe per perdhunim nuk e kisha prit kurr !!??
 
po me lale se e mora vesh ku e kishe ti po qato rreshtat e qera ishin kshu ne pergjithsi a kupto ti

se ne kto se pritshin jo vecse e kon fjalen mos ju shket koma ne vrasin na 1 miz ne hyjn ne burg ashtu e pritshin
 
Do e lija para se te perfundonte ne burg.. Me mu o silli mir o sillu mir.!!! ... Ska.. Koha ime esht e cmuar... Nje jet kam da kaloj me nje burgazhi... Ncncnc.. Dhe po qe se mund t behet fjal qe bije viktim dhe perfundon n burg aq me keq se do t thot sje i zoti... Kshu qe ciaoooo...
 
Po,madje nqs do kisha mundesi do ta takoja cdo dit ne burg.
Nuk braktiset njeriu ne momente veshtirsie.
 
Ne ditet e veshtira njihen njerzit!
 
Do u bashkoja me te te beja njejtin krim por fatkeqesisht perfundova ne psikiatei vrl do iki ngjermani nuk shtyhet ketu?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.