Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Neqoftse do djagnostikoheshe me nji semundje te rend ( Mos o zot ) . Dhe doktori do te thoshte ke max dhe 3 dit jet. Cilat jan gjerat qe do beje ?

??????? diss njerez mund te mos e kene per 3 dite por qe jan ne ato ujra vecse nuk dihet kur do ndodhe kjo gje ????
 
Po sic me erdhi mua si mendim i ka ardhur dhe dukujt me par ka dicka per tu cudit

Djalo, pershendetje!
Ka nje rregull te shkruar nese nuk e di. Perpara se te hapesh nje teme duhet te bindesh qe ajo nuk ekziston dhe nese nuk ekziston si teme mund ta hapesh. Çfare vlere diskutimi do kishte nese çdo user te hapte tema te njejta?
Ah, dhe nuk jam çudit fare se kam pare aq shume sa nuk me ben çudi nje teme e dyfishte.

Shendet e te mira djalosh!
 
ne rregull mund tme thuash si ta fshi kte tem
 
Do beja ca video porrno ?qe grat te kishin mundesi ta hiqnin mallin lool
 
Tema esht shum pa lidhje, kte 3ore jete ska doktorr ne bot qe e vendos perveç zotit..
3 dite thote djali jo 3 ore ???
Po ti bej icik me gjasme ???
 
Do thoja burgu per mu ja vlen,po ti je I vogel:p
Po te flas serz tani ca do ktu ti njiher 17 vjec ti ske mbaruar as vitin e tret gjimnaz ke akoma shum rrug para se te merresh me kto gjera dhe kujdes se po vazhdove kshu do dali ndo1 si
dhe do thuash obobo ca bera
 
  • Kiss
Reactions: ABC
Po te flas serz tani ca do ktu ti njiher 17 vjec ti ske mbaruar as vitin e tret gjimnaz ke akoma shum rrug para se te merresh me kto gjera dhe kujdes se po vazhdove kshu do dali ndo1 si
dhe do thuash obobo ca bera
Pash zotin mos bej sii i pjekur!!!
Se ndoshta kto se din Po une jam me e pjekur se ti
E ket e dim mire te dy?
19 vjec e bo si burr
Zot rujna!!!!
 
Do boj sikur se ngjoj edhe do vazhdoj normalisht jeten doktorret tone jane llloqe ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.