Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Mua më njohin si një njeri...

Edhe pak dite . Apo tbohem sonte ???

tema :Me njohin per shpirt te varfer ktu ne forum po nga ata Qe e thon yhyyy près me shume se kaq .☺️
Këta këtu t'më besojnë mua që të njoh me kohë. Si ti ka pak vallahi bilahi ???
 
Këta këtu t'më besojnë mua që të njoh me kohë. Si ti ka pak vallahi bilahi ???
Tani me kte betim me futé ne dhe. ??

si ka then kenga : jam si jam jam per veten time…? dhe cik per ata qe me duan dhe i dua.☺️
 
Saher saher vezullon. Edhe na ilumino nojhere ???

Per zotin as e kam iden Pse . Se un kur erdha ktu dy rob njihja . Po varja mos humbim kohen kot me rob pa lidhje . ??
Najhere ee ? ? po mendoj qe ngaqe shkelqen vetem pranaj iluminoj najher ? pastaj po tjem me dike iluminoj ne shpirt jo fizike sic the ti ??
 
?
 
Qe jap edhe shpirtin kur kane nevoje per mua.
Vajze per prinderit ❤️❤️
Por di te jem dhe ndryshe kur me bejne padrejtesi, me ironi apo fodullek.
Apo te duan te me poshterojne se ashtu u do qjefi?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.