Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Mendime të momentit.....

E tashmja analizohet pa harruar te shkuaren dhe duke optimizuar te ardhmen.

Ju qe beni krahasime mes skuadrave me
Lojtare qe luajne nga 3 ndeshje ne jave me minuta te plota dhe Shqiperise me
Lojtare qe me shume rrine ne stol se ne fushe.

Mos harroni qe dikur kombetarja jone e leshonte lojen ne minuten e 20-te.

Nderkohe që tashme luajme 90 minuta, madje tentojme edhe te barazojme ne minuta te fundit.

Me nje gol te falur per uljen e kokes se Hysajt i cili zgjodhi koken perballe golit dhe 2 raste ta pafat per ne, Shqiperia qe thoni ju, rrezikoi te fitonte me Skuadren qe ka fituar sa e sa trofe europiane dhe boterore.

Tani flisni se nuk ju ndalon njeri por me kembet ne toke.
🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱
 
Pikerisht ata jane nuk mbahen dhe per kete duhet vlersuar fakti qe keta tanet u perpoqen me aq sa din dhe munden.
Pastaj mos harro mund te kishte qen dhe shumeeeee me keq prsh ndonje 5-0 keshtu qe ishte ok dhe me aq
Sjam ktu fare sot jam ne hene😂
 
Pse nuk po flen @Urata
Nuk eshte se skam gjume! Por, ja i bej torture vetes dhe gjumit njekohesisht, duke mendu se te nesermen e kompenzoj gjumin meqe jam pushim kete fund muaj!
 
Nuk eshte se skam gjume! Por, ja i bej torture vetes dhe gjumit njekohesisht, duke mendu se te nesermen e kompenzoj gjumin meqe jam pushim kete fund muaj!
🤗🤗 lumsi ti qe e ke pushim
Te uroj tja kalosh sa me bukur 🥰
 
🤗🤗 lumsi ti qe e ke pushim
Te uroj tja kalosh sa me bukur 🥰
Ne pergjithesi mire, por ka disa gjera qe dhe dem mi shkojn ditet!
Te perqafoj! 🤗
 
Te bej nje kafe
 
Temat u bashkuan kane te njejtin koncept

Kete mendim kam kete moment
 
qysh me e shty
 
Mendimi im kete moment eshte me i reff gjith meshkujt e forumit 😉
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.