Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Më mirë të kesh apo të dish ?

Moana

RrEbeLe
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 25, 2017
Mesazhe
421
Personalisht jam per "te diturin" se sa te "paturin". Mendoj se kur "di" je me i predispozuar te "kesh" ne nje te ardhme te afert. Te diturit vjen nga edukimi,shkollimi,eksperienca dhe puna e pa lodhur per te arritur objektivat primare.
Po ju si mendoni?
:)
 
te tjere qe veprojne ndryshe ka sa te duash problemi eshte se ne e dime cila eshte pergjigja "popullore" dhe na ben te dukemi me te mire te themi ate :)

ti nxir nje lajm me ndonje milioner me ferrari e shikoje te thone: ta kisha une ate :D
 
te tjere qe veprojne ndryshe ka sa te duash problemi eshte se ne e dime cila eshte pergjigja "popullore" dhe na ben te dukemi me te mire te themi ate :)

ti nxir nje lajm me ndonje milioner me ferrari e shikoje te thone: ta kisha une ate :D
Mendon se do kete sukses ajo puna e ferrarit?? LEVEL ZH!!! BLUE WHALE IS BACK.. LOL na fike..
 
Ne di dhe ke
 
Ne qofte se nuk di, nuk ke si te kesh! Kshu qe me mire te dish :)
 
Epo mire pra ja ta shpjegoj un ty me qense ty te duket sikur ja fus "kot" .Po ja nis nga puna dhe po e mbaroj tek leku. Nuk mundet te KESH nje pune kur nuk e di se si ta besh ate pune.Nuk mundesh te KESH Nje diplom shkolle nqofte se nuk meson dhe te behesh i DITUR ndaj asaj dege qe ke zgjedhur (se ndryshe ngel :)) dhe e treta dhe e fundit, nuk mundet te KESH lek ne qofte se nuk DI ta manaxhosh. Kshu qe prap cdo gje perplaset tek e ditura. @Unknown
 
Epo mire pra ja ta shpjegoj un ty me qense ty te duket sikur ja fus "kot" .Po ja nis nga puna dhe po e mbaroj tek leku. Nuk mundet te KESH nje pune kur nuk e di se si ta besh ate pune.Nuk mundesh te KESH Nje diplom shkolle nqofte se nuk meson dhe te behesh i DITUR ndaj asaj dege qe ke zgjedhur (se ndryshe ngel :)) dhe e treta dhe e fundit, nuk mundet te KESH lek ne qofte se nuk DI ta manaxhosh. Kshu qe prap cdo gje perplaset tek e ditura. @Unknown

Un ta bej me te thjeshte, ti ke nje titull "Princeshe forumi" qe ta dhane se nuk eshte se dite, tani ti ke por se dime a di.

Kjo mund te ndodhi dhe me pasurite e trasheguara, ke por sdi, ose i ke te dyja por mund te jete dhe ndonje i mencur qe di por ska se si ka ecur ose ska pasur guxim...

So, a ja ke futur kot? :p
 
Un ta bej me te thjeshte, ti ke nje titull "Princeshe forumi" qe ta dhane se nuk eshte se dite, tani ti ke por se dime a di.

Kjo mund te ndodhi dhe me pasurite e trasheguara, ke por sdi, ose i ke te dyja por mund te jete dhe ndonje i mencur qe di por ska se si ka ecur ose ska pasur guxim...

So, a ja ke futur kot? :p
Aeon pyeti per opinionin ton. Dhe un e dhash timen.Tani se nga na fut ti me kto "ca te jepet e ca mos te jepet, a jam a sjam princesha e forumit esht pun per ty. Ket her ja ke futur ti kot :p

Ps. Nuk ke si te KESH respekt per opinionin e dikujt tjeter, kur nuk e DI se cfare esht rrepsekti :) ... analizoje ket dhe mere si te duash.
 
Last edited:
Aeon pyeti per opinionin ton. Dhe un e dhash timen.Tani se nga na fut ti me kto "ca te jepet e ca mos te jepet, a jam a sjam princesha e forumit as sjam esht pun per ty. Ket her ja ke futur ti kot :p

Ps. Nuk ke si te KESH respekt per opinionin e dikujt tjeter, kur nuk e DI se cfare esht rrepsekti :) ... analizoje ket dhe mere si te duash.
Squhet mos respekt, quhet ngacmim per replikim :D

Se po ram te gjithe dakord i bie ta mbyllim temen me nga 1 post secili :D
 
Squhet mos respekt, quhet ngacmim per replikim :D

Se po ram te gjithe dakord i bie ta mbyllim temen me nga 1 post secili :D
Ah ngacmim per replikim! Atere vazhdo me ngacmimet se romane te gjata do te shkruaj per cdo ngacmim! Lol
 
Me mire te di..se duke ditur mund te kem ate qe dua..
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.