Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Me kalimin e kohes .....

Me kalimin e kohes e kupton qe miqte e vertet,
vlejn me shume se nje sasi parash..!
 
Me kalimin e kohes, mbledh men xD
 
Me kalimin e kohes cdo gjo qe ka ndodh meret vesh ca nuk nodh nuk meret vesh ?
 
Me kalimin e kohes, mbledh men xD
I ke shtrengu shum te ka thith menja floket ? kom i shok qeros ja nxi jeten sa here coj cunat me qeth, se njonin e kam bjond njonin kacabun si une i zi ? edhe i them ca ngjyre i do qe ti ruj ??? i ik zari shaka boj daku mos keçkuptohemi
 
I ke shtrengu shum te ka thith menja floket ? kom i shok qeros ja nxi jeten sa here coj cunat me qeth, se njonin e kam bjond njonin kacabun si une i zi ? edhe i them ca ngjyre i do qe ti ruj ??? i ik zari shaka boj daku mos keçkuptohemi

Jo jo mos ta nin shokut, se mu qesh dhe mu ?
 
Me kalimin e kohes ....çdo gje shkon ne vendin e vet
 
Me kalimin e kohes "greket e Dropullit" do e pranojn se jane shqiptar te asimiluar.

I mirepresim ne kombin tone, sepse kane histori te lavdishme, si i gjithe Epiri, nga koha e Pirros dhe deri te rezistenca anti-osmane!
 
p.s. Hera, fotografia e avatarit eshte e papershtatshme. Shqiperia nuk po digjet... :)
 
Me kalimin e kohes, data ndryshon xD
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.