Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Me çfarë lëvizni gjatë ditës?

Mbje ma lir se aboneja mu gimo e kam me gas GPL :p

Po te forten e di ti si e kam blere? Tu shit akullore naper lagje :p
Mire e ben avash avash behet leku.... do fillosh pastaj si ume e fillimet e mija... me bejk rollsa
Pastaj me icik lek icik gjana te pista icik korrupsion ndonji nga kta te medhenjte ka me te ba zoti .e dyqane.. gjithmone po dite ta lush se po sdite eheeee e hengre
 
Mire e ben avash avash behet leku.... do fillosh pastaj si ume e fillimet e mija... me bejk rollsa
Pastaj me icik lek icik gjana te pista icik korrupsion ndonji nga kta te medhenjte ka me te ba zoti .e dyqane.. gjithmone po dite ta lush se po sdite eheeee e hengre
ahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i kam nja 120mij lek gati per me bo dyqan. ej po fiks per zotin ashtu sic e kisha menu dhe un.
Thash tmerrem me i cik gjona te pista, kilja shalqinit sa ka shku meqe ra fjala? apo ta mjell me misra e jonxh per lop e pula

Apo ti bi shkurt, tgje nai shqiptare qe rri ne kurbet tboj letrat? Si msygjero ti?
 
Mill shalqin me mire se per jonxhe ske boce misri ti
Per ndonji passaporte te huj sdi gja ??

@Ai_Tipi kam nenshtetesi tjeter une vec shqiptares :)
 
Mill shalqin me mire se per jonxhe ske boce misri ti
Per ndonji passaporte te huj sdi gja ??

@Ai_Tipi kam nenshtetesi tjeter une vec shqiptares :)
Mos bo kundrabande se ta kesh amerikone te bojn shembull vllare
 
Hagagagagagagaga genci e ka amerikane
Une se kam te tille jo
 
Aj po qe burr le te qes mbylljen e kases ditore. Ta shofim a ka bo ma shum se 10mij lek :p
Hahahahah me lot ika noten e mire bofshi gimo mos e qit lale se do bish sysh se ka rob qe edhe 10 nuk e kapin dot ✌️
 
Ta jap nipt e hyj e kontrolloje ??
 
Ika Sumce ika
Naten
L53356667D

hyj e kontrolloje
naten
Nuk osht kjo jo se e gjeta.
Ma dhe gabim kastile po prap un e gjej.

E ke hap te vjetrin ne 2010 dhe e ke pezullu per mos me pagu detyrimet ndaj shtetit.
Ke hap tjeter ne 2015 qe aktualisht eshte aktive.

Evazion FISKAL. Neser do i bej i foto me aplikacionin qe ka bo Edi Rama, tvijn te te fusin rruspen ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.