Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush është më e fortë,dashuria apo urrejtja ?

Nga urrejtja lind dashuria e më pas kthehet në urrejtje sërisht
 
Dashurine dhe urrejtjen nje hap i ndan.
Asnjera-as tjetra nuk eshte me e forte.
50-50 si pun balance;)
 
Një hap i ndan
Dashurojmë gjer në.urrejtje e urrejmë.gjer në dashuri..
 
Kur je ok ne dashurij esht dashurija kurse kur ke zenka mbizoteron urretja per fat keq.
 
Njeriu eshte natyre qe te perqafoj me te thjeshten. Dhe e keqa eshte gjithmon me e thjesht keshtu qe mendoj urretja
 
Se di c esht urrejtja por e di qe dashuria esht ndjenja me e fort qe kam perjetuar.
 
Dashuria mendoj:
Kur ke urrejtje te madhe per dike qe e ke dash me zemer,besoj e mendoj se dashuria e mposht urrejtjen.??
 
Dashurin dhe urrejtjen nji fill i ndan
Por urrejtja te ben te dalesh nga vetja esht me e fort
 
Me e forte eshte dashuria qe kthehet ne urrejte. Kjo per arsye se thyhen kufinjte e shpirtit. Njelloi si asfalti qe konsumon barin e njomë ashtu e perpin edhe urrejtja dashurine e me pas edhe dashuria vete urren... Nese arrin ne kete pike urrejtja na paraqitet ne formen e saj me te mprehte dhe me shpotitese. E pameshirshme. Nje urrejtje qe permbajtjen e saj e ushqen me dashuri te lodhur eshte e frikshme. E tjeterson njeriun si qenie. Besoj kujtdo i ka ndodhur ne jete qe dike te njohur thjeshte nuk e njeh më.
 
Kur dashuria kthehet ne urrejtje osh me e forte se vet dashuria.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.