Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush e fiton zemren e nje vajze?

Tfitosh zemren e nje femre mjafton ti japesh perdit 1.000 euro cash,1 kart bange gold dhe 1 makin tbukur
Nqs i jep kto shpirti zemra do ket koh per ty vetem ndark se gjat dites do jet e zon me insta fb dhe snap
 
Tfitosh zemren e nje femre mjafton ti japesh perdit 1.000 euro cash,1 kart bange gold dhe 1 makin tbukur
Nqs i jep kto shpirti zemra do ket koh per ty vetem ndark se gjat dites do jet e zon me insta fb dhe snap
Boso po flasim per vajza jo per k.....
 
Nuk e shikoj foton në hapjen e temës, e nuk e kuptoj mirë temën. Duhet sqaruar se për çfarë bëhet fjalë, për aventura apo për marrëdhënie serioze e krijim familjeje? Por unë po shkruaj për të gjitha rastet.

Për aventura të shkurtra, vajzat zgjedhin dikë që u pëlqen për momentin, që u duket tërheqës e simpatik. Thjesht për të kaluar kohën, apo nga kurioziteti se si është.

Për marrëdhënie serioze, kur duan të jetojnë me të, zgjedhin dikë që është i pasur, ose ka një punë të mirë me të ardhura të mira. Këto rrëmbim-fitimet e zemrave janë romantizma të dala jashtë mode në kohën e sotme. Çdo gjë bëhet me llogaritje e me logjikë të ftohtë.

Femrat që janë të pasura ose ia dalin vetë jetës, zgjedhin dikë që ta përdorin për interesin e tyre, thjesht për të mos qenë vetëm, apo për të bërë ndonjë fëmijë, por këtë mashkull nuk e mbajnë gjatë.
 
Diskriminues jeni çuna karshi femrave si gjithmonë.
Po juve, femrat që keni hasur , pasur apo keni, për çfarë ju kanë zgjedhur?
Dhe nëse ju kanë zgjedhur për pikat që keni lartpërmendur a ua keni plotësuar?
Pse unë se shikoj veten në asnjërën nga pikat e lartpërmendura?
A nuk mendoni se femra është e aftë të mbajë veten vetë pa u bërë marioneta e mashkullit?
A nuk mendoni se ka femra që ju duan për atë çfarë jeni, dhe jo atë çka ata ëndërrojnë?

Ju vetë i mësoni keq, dhe më pas dilni dhe i diskriminoni!
 
Loke po flasim per femren e kohve te sotme dhe ato ca hasim jo per femren qe duhet
 
Tfitosh zemren e nje femre mjafton ti japesh perdit 1.000 euro cash,1 kart bange gold dhe 1 makin tbukur
Nqs i jep kto shpirti zemra do ket koh per ty vetem ndark se gjat dites do jet e zon me insta fb dhe snap
@TheBoss jam shum dakort pz kto femra vetem per xhvatje rrall ka femra te mira e te Sinqerta si per meshkuj dhe per femrafemre
 
  • Pëlqej
Reactions: R
Edhe gishtat e dores nuk jane njesoj,jo me te jene femrat.
Ekzistojne dy lloje femrash:Ato qe punojne vete dhe ata qe presin nga mashkulli gjithshka.
Sic e kane sqaruar edhe meshkujt lart qe shumica e femrave duan para,makina,udhetime te shtrenjta etj.
Nuk kemi pse te behemi feministe per femrat qe vdesin te merren me burra te martuar (meqe keta te fundit kane lek) siesi per te perfituar lluksin qe e kane dashur gjithmone.
Ka femra qe duan diamante.
Disa te tjera duan dashuri.
E te tjera duan para.
Se jam un,tjetra e tjetra femra qe duam te fitojme me mundin tone nuk jemi te gjitha me te njejten ndergjegje apo mendje.
 
Jetmira, sigurisht që nuk janë të gjitha njësoj, e s'mund të jenë të gjitha njësoj, por ne flasim për shumicën.
Ju që jetoni në Shqipëri, nuk e njihni mirë jetën jashtë. Shumica e grupit që thua ti, dmth. e femrave që kanë mundësi t'ia dalin jetës vetë, janë single-mama, pa burra.
Kështu do të bëhen edhe shqiptaret, dalëngadalë...
 
ka dhe vajza te mira por jan veshtir me u gjetur sic tha dhe parafolsja pak me par ka femra qe ruaj pasurin po ama ka dhe femra qe dermohen duke punuar per te mbajtur veten dhe familje ama jo vec femrat por dhe meshkujt jan ber me keq se femrat rrall gjen meshkuj qe ja vlejn me kaluar jet
 
O cu kenaqem ???? ore pyetja eshte kush e fito zemren e nje vajzeje , ca dalin kto pergjigje jo po burra te martuar qe kan lek jo po femra qe duan makina , zemren e nje femre e fiton vec ai djal qe di te sillet di te flase di te toleroje di te sakrifikoje di te te kuptoje ne cdo aspekt .... nje femer keto kerkon nga nje mashkull .... per lek jan ato qe punojn te bishti zhurit ? ju du shum puq puq
 
Waaa ca mendimesh qe kan ???
Une do doja ta kisha si shok...te dashur...burre te mos jet dembel ? i sinqert...me karakter te fort e te pa lekundur ?kshu besoj edhe sjellja qe do bej kshu mund tma fitoj zemren ??
 
Koha. Koha qe i kushton
Vemendja
Paraqitja
Ps
Dhe nje varre kokes asaj cuper dhe ja ku e hodhe ne tok dhe e bere per vete ???
 
Diskriminues jeni çuna karshi femrave si gjithmonë.
Po juve, femrat që keni hasur , pasur apo keni, për çfarë ju kanë zgjedhur?
Dhe nëse ju kanë zgjedhur për pikat që keni lartpërmendur a ua keni plotësuar?
Pse unë se shikoj veten në asnjërën nga pikat e lartpërmendura?
A nuk mendoni se femra është e aftë të mbajë veten vetë pa u bërë marioneta e mashkullit?
A nuk mendoni se ka femra që ju duan për atë çfarë jeni, dhe jo atë çka ata ëndërrojnë?

Ju vetë i mësoni keq, dhe më pas dilni dhe i diskriminoni!
Po cke ti do vetem @icardin qe na ka bo lanet mduket.

Une se di ca dun femrat se edhe po ti ken te gjitha do e gjejn i gjo qe i mungo por mjafto me i fal dashni siguri besim jo me puci puci por me vepra edhe je ok pastaj po desh princin e anglise le te shkoj ta kerkoj ca me bo ?
 
Zemren e nje vajze e fiton qerosi me x6
 
Waaa ca mendimesh qe kan ???
Une do doja ta kisha si shok...te dashur...burre te mos jet dembel ? i sinqert...me karakter te fort e te pa lekundur ?kshu besoj edhe sjellja qe do bej kshu mund tma fitoj zemren ??
A ka mo femra si ti apo je e fundit n qarkullim ??
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.