Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ku e gjeni dashurine ?

???? kam edhe une zemer mer pavarsisht se e teprojme me shaka
 
E te flasesh e te pershkruash ndjesine me hyjnore ,ti gjesh fjalet me te pershtatshme ,kalibrat e lirikeve me te medhenj,gjithmone dicka mangut linin per te.

E gjej ne nje feshferime gjetheje vjeshtes se bukur,ne nje petale trendafili dedikuar me urim.
Ne netet me hene duke i derguar lutje.
Ne nje fllad mbremjeje ,e ne puhize mengjesesh.
Riperteriji o shpirt i ngarkuar,me emocione ,rrebeshe e dallge,pasthirrma,e te qeshura ------ ato. :)
Kur eshte i pasur e i plote i yti,ka mjaftueshem per te tjeret.

Per dashurine e shpreh.....(netedy). :)
 
Ca ke ry drryq
???? sdu me
Mron tele-bingo jo se jom vet tele bingo
??????
 
Mbrapa Veshit e Kur ndjen eren e trupit te saj duke filluar nga Qafa... Ndjesi e mire .
 
Te perëndim’ i purpurt
në ëndrra
në qiellin e kulluar pa kufi
e kur jam vetëm..
 
Ahahahahahahahha pse i pir je gjithmon ti?
???? e paskam nji shok
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.