Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Krenaria

Mignonne

S.E.N.T.??
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Gush 8, 2020
Mesazhe
52,479
Krenaria perkufizohet si "cilësia e të pasurit një opinion tepër të lartë për veten ose të lidhet me aftësitë ose arritjet e dikujt, karakteristikat pozitive të miqve ose familjareve”…..
Ose e then ndryshe me fjalet e mija….sot kisha kohe mjaftueshem dhe po mendoja situatat dhe ndodhit perreth meje dhe mendimi im ngeli te @Alice bebushja e vogel e cila po ben hapa te medha,eshte shume per te vlersuar fakti qe mosha e saj insiston te tregoj vlerat e saj duke u punesuar dhe munduar mos te behet barre e askujt por te ja dali e vetme ose te pergjysmoj shpenzimet dhe te ardhurat nga familjaret drejt saj.
Bebu jam shume krenare per ty 🤗 dhe hapat e tua dhe uroj qe po te njejten krenari ta ndjesh per veten tende duke e kthyer ne kokfortesi per hapat e tua dhe te behesh e zonja e vetes ne cdo aspekt,te kam xhan ty 😘


Po ju antar/e cfare ju ka bere te ndjeni krenari?
 
Ehh un duhet tu ndikam krenare fare se kam fillu qe 16 vjec te punoj. Imagjino puna pare kamariere ku punonte mami, dhe pse minorene me moren pun, e me moren dhe shpirtin si perfundim.
Po ama ajo lumturia ime ne rrogen e pare dhe 370€ bakshishe skam me I harru kurr 🫣 dhe si budall qe isha shkova bleva 220€ i pal xhinse i doja firme😂😂🤦🏻‍♀️
 
Ehh un duhet tu ndikam krenare fare se kam fillu qe 16 vjec te punoj. Imagjino puna pare kamariere ku punonte mami, dhe pse minorene me moren pun, e me moren dhe shpirtin si perfundim.
Po ama ajo lumturia ime ne rrogen e pare dhe 370€ bakshishe skam me I harru kurr 🫣 dhe si budall qe isha shkova bleva 220€ i pal xhinse i doja firme😂😂🤦🏻‍♀️
Shpresoj ti kesh akoma xhinkset ti cojm ne ankand 😌
 
Si kam me jo se i kam vesh aq shum kur filloj shkolla sa u grisen me I ven delikat😂😂
Kan qen Liu Jo, ik thuaj blej tani nje pal te tilla a i blen mo🤣🤣
Te gridura ne vende delikat behn me shtrejt jeans :p e ti je moderne vishi e shkrepe ke vendi grisur :p
 
Krenaria perkufizohet si "cilësia e të pasurit një opinion tepër të lartë për veten ose të lidhet me aftësitë ose arritjet e dikujt, karakteristikat pozitive të miqve ose familjareve”…..
Ose e then ndryshe me fjalet e mija….sot kisha kohe mjaftueshem dhe po mendoja situatat dhe ndodhit perreth meje dhe mendimi im ngeli te @Alice bebushja e vogel e cila po ben hapa te medha,eshte shume per te vlersuar fakti qe mosha e saj insiston te tregoj vlerat e saj duke u punesuar dhe munduar mos te behet barre e askujt por te ja dali e vetme ose te pergjysmoj shpenzimet dhe te ardhurat nga familjaret drejt saj.
Bebu jam shume krenare per ty 🤗 dhe hapat e tua dhe uroj qe po te njejten krenari ta ndjesh per veten tende duke e kthyer ne kokfortesi per hapat e tua dhe te behesh e zonja e vetes ne cdo aspekt,te kam xhan ty 😘


Po ju antar/e cfare ju ka bere te ndjeni krenari?
@Alice Suksese 🥰🥰
Ktu ku jetoj une Miggi nisin qe 18vjec punen, mos te them me te vegjel, kan lek nuk kan prinderit ata jetojn te pavarur 18 e mbrapa. Me pelqen shum kjo pjese..
 
Krenaria perkufizohet si "cilësia e të pasurit një opinion tepër të lartë për veten ose të lidhet me aftësitë ose arritjet e dikujt, karakteristikat pozitive të miqve ose familjareve”…..
Ose e then ndryshe me fjalet e mija….sot kisha kohe mjaftueshem dhe po mendoja situatat dhe ndodhit perreth meje dhe mendimi im ngeli te @Alice bebushja e vogel e cila po ben hapa te medha,eshte shume per te vlersuar fakti qe mosha e saj insiston te tregoj vlerat e saj duke u punesuar dhe munduar mos te behet barre e askujt por te ja dali e vetme ose te pergjysmoj shpenzimet dhe te ardhurat nga familjaret drejt saj.
Bebu jam shume krenare per ty 🤗 dhe hapat e tua dhe uroj qe po te njejten krenari ta ndjesh per veten tende duke e kthyer ne kokfortesi per hapat e tua dhe te behesh e zonja e vetes ne cdo aspekt,te kam xhan ty 😘


Po ju antar/e cfare ju ka bere te ndjeni krenari?
Jam rruges tani dhe ndalova qe ta lexoja tamam sic duhej, te faleminderit shume te kam shpirtin tim❤️❤️
Spo bej ndonje gje te madhe minimumin❤️

P.s cmi rrite veshet kot se do thon ca kush e di ci duket vetja qe ka nisur tani ne hallexhinjt kemi filluar pune qe 8 vjec e bla bla bla😂😂
 
Jam rruges tani dhe ndalova qe ta lexoja tamam sic duhej, te faleminderit shume te kam shpirtin tim❤️❤️
Spo bej ndonje gje te madhe minimumin❤️

P.s cmi rrite veshet kot se do thon ca kush e di ci duket vetja qe ka nisur tani ne hallexhinjt kemi filluar pune qe 8 vjec e bla bla bla😂😂
Ste rriten veshet ty jo 😘😘 un e di ku flas po dhe po tu rriten ty kam dhe gersher zvogelimi me vete 🤣🤣🤣
 
Jam rruges tani dhe ndalova qe ta lexoja tamam sic duhej, te faleminderit shume te kam shpirtin tim❤️❤️
Spo bej ndonje gje te madhe minimumin❤️

P.s cmi rrite veshet kot se do thon ca kush e di ci duket vetja qe ka nisur tani ne hallexhinjt kemi filluar pune qe 8 vjec e bla bla bla😂😂
E pra ee ashtu fiks sikur kush e di ca po ben 😝😂😂😂
Me mire vone se kurre se keshtu si kamariere kemi nis te gjithe po he, beje po beje me qef.
A di sa ka me te shiju ajo rroga cte te them😋
 
E pra ee ashtu fiks sikur kush e di ca po ben 😝😂😂😂
Me mire vone se kurre se keshtu si kamariere kemi nis te gjithe po he, beje po beje me qef.
A di sa ka me te shiju ajo rroga cte te them😋
Sjam kamariere🤗
Cikez vone por cti bej mamit dhe babit qe me kan patur si me merak e me kan mesuar me lek vet,por tani skam me qef tu kerkoj atyre sesi mdkt😅
 
Krenaria i takon Zotit. Ate e falenderoje per cdo gje qe kam arritur sot, me vepra dhe besim e mbeshtetje te palekundur ne Zotin, pa marre parasysh sfidave te jetes, sprovave te ndryshme.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.