Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

[AOP] Kerkese per AOP

Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

Young

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shta 26, 2017
Mesazhe
280
Pershendetje !!!! Jam Young 23,meqe jam ne forum do kisha pas qef me pas access edhe ne chat.....nuk di shume komanda vec do i lexoj e te mesoj ndonje qe nevojitet :D
 
-NickServ- Young is Netedy.com! To the moon and Back. ♥
-NickServ- Time registered: Jul 01 21:58:08 2017 CEST

-Aktiv

Suksese djalosh.
 
@Young, fjala suksese nuk do te thote që tu dha acc menjëherë. Ajo që ka dashur të thotë @Opium është se je goxha aktiv si dhe plotëson kushtin e nick të rregjistruar prej 3 muajsh.
Stafi sop po shqyrton kërkesën tënde dhe shumë shpejt do të të japë një përgjigje, ndërkohë hidhu një sy komandave dhe rregullores sa i përket stafit Aop dhe kanaleve #Shqiperia, #Stafi dhe #ndihme per te cilat ti pretendon te behesh pjese. Flm!
 
Mora leje nga acc pasi kisha shumë impenjime . Tani jam rikthyer e dua te angazhohem.....Fola me Opium para se të dorëzojë acc për të me rikthyer pas lejes.....jam young
 
[18:37] -> *chanserv* access #stafi add young 3
[18:37] -> *chanserv* access #ndihme add young 5
[18:38] -> *chanserv* access #shqiperia add young 5
 
Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.