Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Jeta më ka mësuar që ...

Qe ..cdo dite them nuk di asgje
 
Që: Lufto dhe jeto për vete.
Dhe te fal ata, qe me beren keq.
Jo per ata, por per veten time mos mbaj urrejtje ne zemren time te mire❤️
 
…. njerëzit që gabojnë ndaj neve janë shpirtëra të dobët. Ose duhen ndihmuar, ose harruar përgjithmonë.
Kur ju ndihmon atire njeres behen kryenalt e ti te rxojn posht qdmth prap ndihmesen tende e keqperdor kshu qe ai i thuan ni fjal e paster shqipe jau jep 2-sh edhe cao
 
Kur ju ndihmon atire njeres behen kryenalt e ti te rxojn posht qdmth prap ndihmesen tende e keqperdor kshu qe ai i thuan ni fjal e paster shqipe jau jep 2-sh edhe cao
Në shumicën e rasteve-po, për fat të keq, sepse jo çdo kush mund të ndihmohet. Por edhe aq shpejt nuk dorëzohem ?, ndaj harresën e kam jokerin e fundit në dorë ☺️
 
Në shumicën e rasteve-po, për fat të keq, sepse jo çdo kush mund të ndihmohet. Por edhe aq shpejt nuk dorëzohem ?, ndaj harresën e kam jokerin e fundit në dorë ☺️
ne kte moment si jan njerzit ne shumicen e rasteve te kshyrin veq per interes, vegel ose per te kaluar kohen dej sa do ta gjene nje tjeter.nuk dorzohesh por i vjen koha edhe kur dozohesh edhe zhu MJAFT ME ....
 
Qe ..cdo dite them nuk di asgje
 
Mesova qe me jeten nuk fitohet.
Qe me te thjesht duhet te mesohesh.
I humbur je por prape ske te drejte te dorezohesh... lufta deri ne humbje duhet te luftohet.
 
Jam duke mesuar se duhet te numeroj deri ne dhjete para se te veproj.
Ne fakt une duhet te numeroj deri ne 100 qe te me bej efekt.
 
  • Pëlqej
Reactions: ABC
Jeta me ka mesuar se ka njerez te mire me zemer te paster,dhe ka nga ato qe kan zemer te njellosur dhe ka nga ata qe kan zemer te shpifur.
 
Qe kisha mesuar gabim tabelen e shumezimit
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.