Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Italia pret Poloninë, Rusia udhëton në Turqi

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 25, 2018
Mesazhe
4,608
poloni-irlandev-300x179.jpg
Krahas Shqipërisë dhe Kosovës, dita e dytë e ndeshjeve të Ligës së Kombeve do të vijë në Supersport edhe me tre takime të tjera, ku natyrisht që spikat sfida e Bolognës, mes Italisë dhe Polonisë.

Pas dështimit për t’u kualifikuar në Botërorin “Rusi 2018”, të kaltrit i kanë besuar Roberto Mancinit projektin e rinovimit dhe ringritjes së Italisë në nivele të larta. Sfida e sotme pritet me mjaft interes, pasi do të jetë e para zyrtare për Italinë e Mancinit, me këtë të fundit që ka grumbulluar 29 futbollistë, mes të cilëve edhe shumë emra të rinj.

Ndeshja Itali-Poloni do të startojë në orën 20:45, ndërsa në të njëjtën orë luhen edhe ndeshjet mes Turqi-Rusi dhe miqësorja Skoci-Belgjikë.

The post Italia pret Poloninë, Rusia udhëton në Turqi appeared first on Lajmi i Fundit.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.