Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

I pranoni gabimet tuaja??

Po une 😊😇
Pervec see bej me shum sec duhet nese. Quan gabim mere si te till pjesa rj no 😍
Ndoshta 🤗
Mendoj se cdo njeri gabon,do te argumentoja pa fund gjera qe do kuptoje se gabimi fillon qe ne mengjes dhe mbyllet ne darke.
Por po te le ne besimin tend 🌺
 
Ndoshta 🤗
Mendoj se cdo njeri gabon,do te argumentoja pa fund gjera qe do kuptoje se gabimi fillon qe ne mengjes dhe mbyllet ne darke.
Por po te le ne besimin tend 🌺
VAret si gjykon ti ne horizontin tend
Aman thell nuk gaboj jam e vetdishme per cdo gje e kam pranuar cdo gje qe me ben te ndihem mire edhe e Lumtur ne gjerat e mia .. aman gabimet e mia nuk nisin mengjes as drek as darke fls per vete per tj sdi.
Jam shum me kemb ne tok mbrapa ktij rrjeti nuk para gaboj 😊🥰
 
VAret si gjykon ti ne horizontin tend
Aman thell nuk gaboj jam e vetdishme per cdo gje e kam pranuar cdo gje qe me ben te ndihem mire edhe e Lumtur ne gjerat e mia .. aman gabimet e mia nuk nisin mengjes as drek as darke fls per vete per tj sdi.
Jam shum me kemb ne tok mbrapa ktij rrjeti nuk para gaboj 😊🥰
Mire shpirt 💋
 
Patjeter, engjuj s'jemi.
 
Normal qe i pranoj se ska njeri te pa gabushem por te kerkosh falje eshte dicka qe jo te gjith e kuptojne .
 
Fajin ja vej vetes per gabimet qe boj se sjam i vogel duhet me pas mendjen ne msim irmao 😛
 
Sbej gabime une 😂😂
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.