Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fraza e ditës.

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,981
Ti harrojme theniet qe postojme zakonisht neper profile. Le te perdorim kete teme per ate gje.
Po e nis un i pari meqe po jam krijuesi ksaj teme.


- Nuk ka fakte, vetëm interpretime
 
“... Për aq kohë sa në botë të ketë kafe, s’ka rëndësi sa keq shkojnë gjërat...”.
 
Gratë i përkushtohen Zotit kur nuk i hyjnë më në punë djallit!
 
Mos ngelsh pa halle se je i pa pune
 
What goes around..turn around!
 
Last edited:
Çdo i gjallë ka për ta shijuar vdekjen, por vetëm disa prej tyre mund ta shijojnë jetën!!!?
 
Fati i popujve të vegjël kalon nëpër dyert e tragjedive të mëdha.

| Ismail Qemali |
 
Life is a song - sing it. Life is a game - play it. Life is a challenge - meet it. Life is a dream - realize it. Life is a sacrifice - offer it. Life is love - enjoy it.
 
Death ends a life, not a relationship.
 
Integriteti nuk ka nevojë për rregulla!!!
 
Një miqësi që ngjan me dashurin, është e ngrohtë. Një dashuri që ngjan me miqësinë, është e qëndrueshme.
 
Gjithmonë bëje atë që ke frikë ta bësh.
 
Nuk e di pse ne te gjitha temat rrotullohet muhabeti rreth K****** ka nja nje muaj?! loooool
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.