Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fraza e ditës.

po thone qe po vijne ngricat, nderkohe qe une kam 2 vjet ngrij shkrij ...

shyqyr tash po ngrihem perfundimisht ?
 
Nuk mesohet si te vuash me pak,
por meson si ta kontrollosh dhimbjen.
 
Mos percmo se dhe ti nuk ke dashur te te percmojne!
 
Kur gjithcka duket më e madhe sé ty ......ti duhet të bëhesh më e madhe sé gjithcka .
 
Kur fal dashuri beje hallall kujtdo .
e di Pse ? Nese ai Eshte mosmirenjohes ti mos harro se ate moment e ka merituar ate .
Pavaresisht cdo gjeje ka qen pjes e jetes tende .

@Plusbellelavie
 
  • Përqafime
Reactions: Ema
Gjyshi im thoshte t’i linte gratë pa vulgaritet, një kompliment i mirë është një përkëdhelje e mirëpritur,
Por kur gjen atë që të ndjen se diçka dridhet në stomak,
duhet t’i përkushtohesh vetëm asaj, duhet të luftosh me të dhe për të,
ti duhet të jeshë shkak dhe pasojë, , duhet të jesh burrë me një kapital Njeri; jo, vetem fjal nuk mjafton,
me gruan që dashuron duhet të japësh gjithçka, gjithmone.
 
IMG_20220303_231634.jpg
Të mirën, mos e shiko me inatin e jetes.
Une kam mbledhur aq inat nga jeta, sa nuk di se cdo kisha bere, besome!
Por, ja qe miresia e cila jap eshte lumturia ime, ku inatin tim kjo mirësi e kyç në boshësinë dhe asgjënë e kohës.
Me gezon fakti qe Zoti me sheh zemren?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.