Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fjalët që kurrë s'ti thashë...

Ke te drejte! Jemi ne ata qe e bejme jeten te vuaj?
Pastaj vjen Shpresa (goc *****) dhe te mashtron der sa harron dhe te verten....
Pastaj Vjen vdekja aty na pushojne hallet dhe aty Jeta (that bitch) na le seen?
He pra se mbone merak ???
 
.....ato fjale do i mbaj për vete ndoshta bej mire ndoshta bej keq por jane fjalët e mija jane medimet e mia ...kohe shume kohe bashke dhe fjale jane e shumta mendimet pafund dhe ndoshta do kam se cfare te them por me mire ato fjale ato mendime do ngelen tek une tek ditari im ...sepse ato thjesht jane ndjenjat e mia
 
Per do te jetoj.....sepse ti je motivi i jetes sime ...
 
Besnikëria është gjë me shumë vlerë, andaj nuk pritet e as kërkohet prej njerëzve pa vlerë.
 
Si eshte e mundur, dikush mos te dije te jete mik ose shok, kur si kerkohet asgjeeee tjeter dhe ben victimen?
 
Rinia ska gjume??
Plus do thoja llaf tjtr po kisha hall mos merrja ban??
Pse tbejn ban?! Ti je dhe princeshe...une kam kaq kohe qe e kerkoj ate label e sma jep njeri ????
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.