Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Femrat jane te lezetshme kur...

Kur behet e vazhdushme dhe ne moment nervozizmi te siguroj qe sna dukeni te lezecme
gjella me krip e kripa me karar.ta siguroj qe vdisni ne ate cast hahaha ju duket vetja superjor kur shihni ne fytyr bebi hahaha
 
Mbase me meshkujt qe ke pasur te besh, por te besb si femije eshte acarusr, perkedhelje e tepert :)



Do jene 18-20 vjecare keta :p
[/QUOTE sa personale kjo gje bo nuk kish te bente faree po fare me mu sepse nuk bejj kurr si beb. por qe kam pa e burra te bejne si beb para nje femre ashtu sic kam pa e femra .nuk ka asgje te keqe still jan cute???? nuk te thashe te besh gjithe kohes bebe haha se te hudh tjeri nga kati i 10 por ne disa momente
 

ne kemi pare shume lloje njerzish, vijne ne shume forma karakteresh dhe smund te flasim per te gjithe por per veten tone...
personalisht nje qe me ben si beb nje here e pranoj dhe e mar me te mira
heren e dyte i bej vrejtje
me pas acarohem qe mos i vi me per ledha te tilla :D
 
Kut zgjohen ne mengjes me flokt e shkallavitura?
(Tju besh nje vido pa dije e me pas tjau tregosh,,qarten te ta marrin tel me ta fshi ate video???)
 
Kut zgjohen ne mengjes me flokt e shkallavitura?
(Tju besh nje vido pa dije e me pas tjau tregosh,,qarten te ta marrin tel me ta fshi ate video???)

Dhe une jam dakord vetëm se kam nje problem,
Sa here i them njr vajze hajde te shoh pa rregulluar, ben 3 ore make up dhe vetem ashtu sme del para
 
Dhe une jam dakord vetëm se kam nje problem,
Sa here i them njr vajze hajde te shoh pa rregulluar, ben 3 ore make up dhe vetem ashtu sme del para
Ndaj thash tju besh vido pa dije ?
Si kjo ps??59826
 
Kur nje mashkull i tjajton dhe vlerson si nje Prinzessin.
 
Nje mashkull qe shfrytezon nje femer tap
Eshte nje ndyrsire
Me vjen shume keq qe paske kete mendim per mua ?‍♂️
Kerkoj falje nuk ishte personale por thjesht shof neper Diskothek zakonisht qunat shfrytezojn at pjes sorry
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.