Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Eksperiencat e cifteve virtuale .

Skam ndonje qe do e veqoja apo qe embaj ne mendje gjer me tani smbaj as mend sa kam ndrruar ashtu qysh kan ardhur dhe kan shkuar hmmmmm.
 
Uaa kur ta gjeje do vi te flas ktu gjate e gjate ? deri tani kam vec shoqeri qe me ben te ndihem shum mire ? E serjozisht jam me fat qe ju kam te gjitheve juve miq e mikesha virtuale qe ma beni diten me te kalushme . ☺️ Thx ❤️
Ste kan ciftu noj here ty kinge ? Nese jo Eshte normale kjo qe thua.
4 ( burra ne muaj ) plus nojhere dhe 2 ne jave duan obligime . E keqja Eshte se te martojn dhe dy hère ne jave e pa te pyet .
beji vêt llogarit Nashti sa shko lista.
Je me fat se ste ka dal emri akoma per ushtar ??
 
Uaa kur ta gjeje do vi te flas ktu gjate e gjate ? deri tani kam vec shoqeri qe me ben te ndihem shum mire ? E serjozisht jam me fat qe ju kam te gjitheve juve miq e mikesha virtuale qe ma beni diten me te kalushme . ☺️ Thx ❤️
Nuk ka perse ?
 
Skam ndonje qe do e veqoja apo qe embaj ne mendje gjer me tani smbaj as mend sa kam ndrruar ashtu qysh kan ardhur dhe kan shkuar hmmmmm.
Fol pra se na bon rezil . Shpreh ato me te bukurat se kaq kohe ktu ti normale smbahen mend te gjithe ?
 
Fol pra se na bon rezil . Shpreh ato me te bukurat se kaq kohe ktu ti normale smbahen mend te gjithe ?
Po gjer sa asnje sme eshte fiksuar ne kok do te thot qe asnje sme ka len ndjesi te bukur apo mund te jet nga ajo qe loj fillon loj mbaron hmmm.
 
kur kam qen me @GLAUK cift perfunduam duke vezhgu komshinjte??????? si partner me krim????
 
Po gjer sa asnje sme eshte fiksuar ne kok do te thot qe asnje sme ka len ndjesi te bukur apo mund te jet nga ajo qe loj fillon loj mbaron hmmm.
O rrush ska tbej hic me ndjenja kjo lol jan lojera. Se me pas ndjenja reale ne forum i bje me i Then fuck jetes reale ?? se Sdel koha mo :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.