Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dy shenjat e horoskopit që do përjetojnë eksperienca unike në maj

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,981
Demi dhe Binjakët, përgatituni për një eksperiencë unike dhe të fuqishme, pasi ky është muaji juaj i ditëlindjes. Jupiteri do ta hijeshojë shenjën tuaj me praninë e tij, duke ju dhënë mençuri dhe fuqizim.

Demi

Muaji hapet me hënën e re në shenjën tuaj në datën 7 të muajit, një tranzit i shkëlqyer, pasi do t’i bashkohet planetit të dashurisë dhe bukurisë në të njëjtën shenjë.

Mund të jetë një kohë e shkëlqyer për të reflektuar mbi gjithçka që keni fituar, eksploruar dhe mësuar gjatë vitit të kaluar, pasi Jupiteri është gati për të kaluar në shenjën tjetër. Marrëdhëniet gjatë këtij cikli marrin shumë më tepër kuptim, veçanërisht pasi hëna e plotë në Akrep në prill i bëri jehonë një historie të fortë dashurie dhe romantike.

Mund të përjetoni edhe disa mundësi financiare me Jupiterin dhe Venusin në të njëjtën shenjë, duke ju bërë të punoni shumë dhe të fitoni.

Binjakët

Jupiteri hyn në shenjën tuaj në datën 25, duke sjellë një muaj me bollëk dhe emocione për ju. Plutoni do të kthehet në retrogradë më 2 maj në shenjën tuaj, duke hapur shumë mundësi për të ndjekur më nga afër frymëzimet tuaja akademike ose krijuese. Ndjekja e diçkaje të re mund të jetë e lehtë tani që jeni në elementin tuaj.

Hëna e re në Dem në datën 7 ju mbushi me energji të këndshme që rinovohet dhe shërohet ndërsa dilni përsëri në qendër të vëmendjes.

Dielli zë qendër në shenjën tuaj në datën 20, duke sjellë shumë komunikim dhe duke ju fuqizuar për të ndarë historinë tuaj. Afërdita hyn në shenjën tuaj në datën 23, duke rritur më tej udhëtimin tuaj të rritjes personale. Në të njëjtën ditë, hëna e plotë në Shigjetar do të nxjerrë në pah shtëpinë tuaj të partneritetit, duke ju ndihmuar të ecni përpara me ambiciet tuaja.

Bëhuni gati për një vit të bukur ku do të shkëlqeni dhe do të eksploroni territore të reja pasi Jupiteri ju lidh me energji të reja dhe të fuqishme që do ta çojnë krijimtarinë tuaj në dimensionin tjetër.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.