Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dua të të them...!!

Hera

Έτερος εγώ
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
48,221
IMG_1719319136770.png


Dua të të them...

Njeriut qe ju mungon ...njeriun qe s'do mund ta keni ...dike qe ju ka bere te lumtur .....dike qe ju ka bere te ndjeheni keq ...dike qe keni inat e tjera ...

Kujt doni t'i thoni diçka dikujt qe smund ta keni qofte per mire qofte per keq qofte me emer apo dhe anonim .....
Ndoshta:
Dua të të them te kam Falur...
Dua të të them vjen keq..
Dua të të them pse ike aq shpjet..
Dua të të them te kam inat... e te tjera mendime

Ja t'ju lexoj ...
 
Fjalet mungojne sa here qe dua te te them sa i veçante je per mua, por gjithqka qe mund te them eshte qe bota ime eshte plot me buzeqeshje sa here qe mendoj per ty.
 
Dua te te them ...une humb ne psheretimen tende ...

3cf48f7dec8bd54a763373bbd9004bc8.jpg
 
Dua te te them zemra eshte e krijuar qe brenda saj te mbaj nje dashuri te madhe,mbille,vadite dhe shijo bukurin e gonxhes se saj.
 
Dua të të them se dita sot është vula e mallit, vuajtjes dhe mungesës tënde të përjetëshme! Një ditë koha do të ndalet dhe do jemi bashkë në përjetësin tënde!
 
Dua te te them ...dua gjume akoma ooo milet
 
Dua te te them qe kur njeriu ska fytyre, smerzitet pse genjen, pse mashtron, pse kshtu e ashtu
 
Dua te te them: une s'jam si ti ..por do doja te ishe ti pak si une
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.