Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Denimin qe do i jepje anetarit siper teje

Ti shkruj vete i pari ?

Llafet veshit nuk thuhen sheshit
Tna gatuaj ndonje gje
Per fillimin ishte denimi jo per mesin ?

Tani te gatuaj ? ?‍♀️

te bej nje omlete se vone .
 
Ti shkruj vete i pari ?


Per fillimin ishte denimi jo per mesin ?

Tani te gatuaj ? ?‍♀️

te bej nje omlete se vone .
Jo po noi vez tzime
Ve mi tenxheren na bo noi pilaf ose makaron tmushim barkun se nuk fle shqiptari me barkun bosh
 
  • Turp
Reactions: Dea
C56F9866-7149-4AC4-92AD-CD7E7456A651.jpeg
298538F0-EBEB-4C33-9CC7-50B9210FC08B.jpeg
A te bejn pune si fillim ? ??‍♀️
 
??? se gatuan super ?
 
  • Përqafime
Reactions: Dea
Të nxjerrë një foto e mbuluar me shami ?
 
Të nxjerrë një foto e mbuluar me shami ?
Me kenaqesi do mbulohesha e gjitha ?
Nese do ma kerkonte ai qe me do zemra,do ta beja pergjithmon.
 
  • Super Dashuri
Reactions: A2.
Me kenaqesi do mbulohesha e gjitha ?
Nese do ma kerkonte ai qe me do zemra,do ta beja pergjithmon.
E di që kishe për qëllim diçka tjetër, por Ai që ta do zemra, më shumë se këdo tjetër të do të mbuluar. Sepse Ai të do më shumë se kushdo tjetër. (Ri)lexoji ato që të kam shkruar - pjesë nga Libri i Tij - e do ta kuptosh sa shumë të do Ai, i Cili të do të mbuluar ?
 
Se di te me tregoj per veten e tij cka do e pyes un ama te drejten ?
 
  • Haha
Reactions: A2.
Se di te me tregoj per veten e tij cka do e pyes un ama te drejten ?
krejt qa tregohet në interenet 100 % drejtë është pa merak ? ? ... kështu që jepi? Nëse më pëlqen pytja e merr përgjigjen e sinqertë, përndryshe të them diçka që të bënë me qesh... në dyja raste do të jesh e fituar ??
 
krejt qa tregohet në interenet 100 % drejtë është pa merak ? ? ... kështu që jepi? Nëse më pëlqen pytja e merr përgjigjen e sinqertë, përndryshe të them diçka që të bënë me qesh... në dyja raste do të jesh e fituar ??
Hahaha aa tani e gjete e drejt ne internet forumm a jasht genjeshter hahaha ???
 
  • Haha
Reactions: A2.
Xhi do te pajsi be he pyetja e par direkt ort taj
A je i martuar ? ? a je serioz ? ???
ihaa... unë kishe don mem pajt naj sen tjetër... i martuar qe 12 vjet, i dashuruar qe 15... e kam edhe një djalë si drita... shumë jam serioz në martesë, e në virtualitet kom qef mu nguc ka pak me çupat ? ?
 
ihaa... unë kishe don mem pajt naj sen tjetër... i martuar qe 12 vjet, i dashuruar qe 15... e kam edhe një djalë si drita... shumë jam serioz në martesë, e në virtualitet kom qef mu nguc ka pak me çupat ? ?
A sa mire e pac me jet te gjatt edhe qofshi gjithmon te lumtur oni ngacmoj nga pak çupat ?
 
  • Super Dashuri
Reactions: A2.

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.