Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çoje veten me pushime,faturen ta paguaj....

Greku thote: Megali boukia fae,megala logia min les…..(kafshata te medha haji dhe fjale te medha mos thuaj) 🤗
Eshte kafshate qe kaperdihet , kjo! :)
 
Eh sa than ashtu o zemerush dhe ne momentin e pare avulluan 🤪
Leshohem per Stamboll sa te me zbresi temperatura 😒
Nuk besoje qe eshte e vetmja rruge qe shihet dhe matet ajo shumica e avulluar! Por ato qe ikin, eshte humbje e tyre fitore e jotja!
 
Nuk besoje qe eshte e vetmja rruge qe shihet dhe matet ajo shumica e avulluar! Por ato qe ikin, eshte humbje e tyre fitore e jotja!
Kjo nuk ishte nje bised e konkretizuar dhe aspak personale,gjithsesi mendimi im personal lidhur me kete eshte mos i mashtroni njerzit me fjalet fitoria ishte e jotja,kush eshte fitoria brenda nje mashtrimi,braktisje,perbuzje dhe humbje? Nuk rritet njeriu duke e genjyer por duhet te perballet me realitetin dhe peshen e vete,dhe pesha e atyre qe braktisen eshte 0,nese marrim nje shembull,ti do gjeje nje diamant me nje vlere te konsiderueshme dhe teper te cmuar,shko tani buze detit dhe hidhe ne dete ate gure aq te cmuar.😜
 
Opo e paguaj vete po spo na del cik kohe te shekputemi nja 10 dite me i befsha temen!
 
Kjo nuk ishte nje bised e konkretizuar dhe aspak personale,gjithsesi mendimi im personal lidhur me kete eshte mos i mashtroni njerzit me fjalet fitoria ishte e jotja,kush eshte fitoria brenda nje mashtrimi,braktisje,perbuzje dhe humbje? Nuk rritet njeriu duke e genjyer por duhet te perballet me realitetin dhe peshen e vete,dhe pesha e atyre qe braktisen eshte 0,nese marrim nje shembull,ti do gjeje nje diamant me nje vlere te konsiderueshme dhe teper te cmuar,shko tani buze detit dhe hidhe ne dete ate gure aq te cmuar.😜
Meqe bashkshkruanim u duk personale, por gjithsesi skemi asgje ketu personale, cdo gje eshte ne kuader te kesaj tip loje! Ne momentin qe "mashtrimi" vjen nga ana dikujt kundrejt meje dhe me largimin e atij mikrobi e ndjej veten ne liri!
Une diamnatin do e krahasoja me nje mik/ mike me te cilin/en ecim ne nje dimension te njete dhe pa kangjella mbas shpine, sigurisht qe sdo ta hidhja ate gur te cmuar, kurre!
 
Opo e paguaj vete po spo na del cik kohe te shekputemi nja 10 dite me i befsha temen!
Mire meqe nuk paske kohe, vazhdo me ngarkesat e punes! Une kam kohe plot, ma paguaj bileten, mua ! 😂
 
Ta kisha pagu po jam i turpshem nga natyra dhe svi dot ne pv me shkemby te dhenat e llogarive bankare, pastaj duhet edhe me ba moral ne teme, ehaaaaa😂😂😂
Ste rrihet cik pa me cekur 😛
 
Ta kisha pagu po jam i turpshem nga natyra dhe svi dot ne pv me shkemby te dhenat e llogarive bankare, pastaj duhet edhe me ba moral ne teme, ehaaaaa😂😂😂
Lere e paguj vete! Zere se ste thashe :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.