Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili mendoni qe eshte telefoni me i mire

???mos se lorin po e kryqezojne kot. Pale plot?
Ti je me nder me te mirat ketu , prandaj kam rrespekt pee ty dhe nje samung e meriton meqe je fance ?
 
I kom pas pothuajse tana markat e tel...
Por nuk largohem kurr nga iphoni.?
 
Telefoni më i shitur në botë është Samsung, fakt që mund të jetë tregues se cili është më i miri.
Më pëlqen ekrani i Samsungut, por çmimet i ka të shtrenjta...
Për momentin jam tek Huawei dhe Xiaomi.
 
What does Apple sheep mean?

It's generally a derogatory term, referring to people who buy all Apple products and defend the company no matter what. The term is derived from the practice of sheep following one another, and going wherever the leader of the flock takes them
 
Hahahahahha provoje dhe ti nje her kete “turmen” se sdo dalesh i zhgenjyer besoj ?
 
Hahahahahha provoje dhe ti nje her kete “turmen” se sdo dalesh i zhgenjyer besoj ?
E kam provuar dhe Iphone, por më pëlqen më shumë Android.
Edhe Samsungu ka turmën e tij, po për mendimin tim si Iphone, Samsung dhe Sony, kanë çmime të fryra për atë që janë.

Unë vetë nuk nisem nga fama dhe emrat, por u shikoj parametrat. Dhe në raportin parametra/çmim, Huawei dhe Xiaomi janë më të mirë.
Kam qenë nga të parët që kam blerë telefon Huawei, kur ky nuk ishte bërë akoma popullor, vetëm duke u nisur nga parametrat që kishte.
 
Samsungun e adhuroj
 
Per mua Samsung
 
Jam per telefonat android. Momentalisht kam Xiaomi.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.