Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili eshte vesi yt me i keq?

Që jam shumê kokfortë??..

- E urrej ktë gja..?
Se di poqese asht ves, poor po e çuaj të tillë.
Problem me veten eshte kjo.
E disponoj dhe un kete gje (fatkeqsisht) ne disa momente te fal pak kenaqesi kjo por po ta mendosh thell eshte problem serioz,kokfortet ndonese e din shume here qe jan gabim ngulin kemb tek idea e tyre, ka dhe nje te mire kjo gje kokfortet nuk dorzohen kurre pa arritur qellimin e tyre.
 
Ja cunat me kuptoj ndersa grat qeshin ??
 
Problem me veten eshte kjo.
E disponoj dhe un kete gje (fatkeqsisht) ne disa momente te fal pak kenaqesi kjo por po ta mendosh thell eshte problem serioz,kokfortet ndonese e din shume here qe jan gabim ngulin kemb tek idea e tyre, ka dhe nje te mire kjo gje kokfortet nuk dorzohen kurre pa arritur qellimin e tyre.
Jam kur e di qê jam e drejtë, kur e di qê ajo që them asht e drejtê.
Ndryshe tërhiqem, ose kërkoj ndjesë ?..
 
Gjithmone mendojme qe kemi te drejt ne fakt lol.

nuk ishte per mua kjo qe thash . ?
 
Për mua, ça kishe??..
Gjithsesi mendim yt✋..
Jo të gjithve do u pëlqejmë.✌..
Sepse hedh disa thumba kur ne lexon mu e @Dielli dhe kjo gje nuk me pelqen . Nuk ka askush te drejte ta bej qoft Edhe une vête .
Nderkohe un nuk bej te njejten gje me ty madje te kam dal krah Nese te ironizojne .
Sidoqoft un jam e njejte se kam nje tmire /te keqe qe nuk me rremben rryma. ?
 
Sepse hedh disa thumba kur ne lexon mu e @Dielli dhe kjo gje nuk me pelqen .
Nderkohe un nuk bej te njejten gje me ty madje te kam dal krah Nese te ironizojne .
Sidoqoft un jam e njejte se kam nje tmire /te keqe qe nuk me rremben rryma. ?
Unë nuk hedh thumba, edhe ishte dicka që ishte për ju , pra dhe nuk ishte e than në ajer apo ti bija nga Kina , siq ti paske than.
Mendojnê që kan të drejtê, që e ke pas për mua.
Se di për çfar rryme flet, se nuk jam msuar me rryma unë.
Gjithsesi faleminderit, thon të miren që ban hidhe në det .✌
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.