Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili esht mesazhi qe ju zgjoi sot ne mengjes ??

Nga nje zyre qe prisja te mbyllja takim
 
20220918_220123.png
 
Last edited:
Mjes❤
 
Nuk tregohen te gjitha
 
Gjesi ?
Sa e bera oferten se me ka mbaruar.
Ah edhe kto mi tha @Mignonne ??.
Maadje ju se dini se me tha @Mignonne: Mi ke zbukurar ditët, lëreni çf me thot në pb.????
 
Gjesi ?
Sa e bera oferten se me ka mbaruar.
Ah edhe kto mi tha @Mignonne ??.
Maadje ju se dini se me tha @Mignonne: Mi ke zbukurar ditët, lëreni çf me thot në pb.????
Te bukur e pac gjithe jeten embelsire ?? e meriton ti sepse ne realitet je gjeja me e bukur e gjithe rrethit tend dhe eshte kenaqesia me e madhe te diskutosh me ty ? shume faleminderit per cdo moment qe me ke falur,xhan ty un.
 
Nga te punes ...po bera sikur nuk e lexova
 
Te bukur e pac gjithe jeten embelsire ?? e meriton ti sepse ne realitet je gjeja me e bukur e gjithe rrethit tend dhe eshte kenaqesia me e madhe te diskutosh me ty ? shume faleminderit per cdo moment qe me ke falur,xhan ty un.
Aaa faleminderit shumee???.
Je shumee e miree ene shume flm per çdo here që me je prgj.??
Pooor mos me thuaj kaq gjana te bukuraaa se nuk i meritoj.????
 
Ora 3 naten sa i mshela syt,xer e xer e xer teli, thash he kush o maj, tha une jam nusja vllaut hajde se ka djali temperatur na co ne spital, thashe vete qy sa mir vllaut sja prish gjumin as vet me mar e me shku po me ja bo kunates nervat xixa ne 3 te nates ku ka ma mir?
 
Ora 3 naten sa i mshela syt,xer e xer e xer teli, thash he kush o maj, tha une jam nusja vllaut hajde se ka djali temperatur na co ne spital, thashe vete qy sa mir vllaut sja prish gjumin as vet me mar e me shku po me ja bo kunates nervat xixa ne 3 te nates ku ka ma mir?
Ta do vllain moj zemer ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.