Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cila është këshilla kryesore që i jepni vetes tuaj, cdo dit?

Irini

Kontributor
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
16,092
Mos lejoj askend dhe asgje te me vjedhë kohên, pertej... kur ma do shpirti...
Lutje Zotit, te ruaj gjithe qenien time
Dhe mos i bej keq askujt, por as mos lejoj askend.
Elhamdulilah ?
 
Të mos rrëmbehem
Impusiviteti më penalizon
 
Mbaj kete qetesi qe ke gjithmonë ......
 
Mos ndrysho per asnje ...dhe qetesine tende mos e prish per asnje
 
mos shif vec tmirat se at dit kur tmgelesh pa sen do thush a meqen ta kisha at tkeqen :p
 
Sabër, veq sabër....
 
Mos prisni derisa çdo gjë të jetë thjeshtë e drejtë. Kurrë nuk do të jetë e përkryer. Do të ketë gjithmonë sfida, pengesa dhe kushte më pak se të përsosura. Edhe çfarë? Fillo tani. Me çdo hap që bëni, do të rriteni gjithnjë e më të fortë, më të aftë, me më shumë vetë-besim dhe do të jeni padyshim, më të suksesshëm.
 
Përshëndetje?
Buzëqeshja ime në fytyrën time nuk do të thotė, se jeta ime është perfekte.
Por une jam aq e forte sa e bej vete jetën dhe ditët perfekte?


Fytyra ime nuk ishte tani e buzëqeshur, sepse pranova kafen mbi rrobat e mia ?kjo ndodh pashmangërisht kur ka barriera per shpejtesine në rrugë dhe harruar duke degjuar muzike drejt e pėrmbi to
Por qesha????
Arsye: faleminderit, qe nuk ishte aq e nxehtë?
Lëkura✅

Jeta eshte e bukur, e nese nuk eshte kujt ja ndjen, e bejme vete?❣️
 
Qete. .....jeta eshte e jotja jo e te tjereve
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.