Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cila është gjëja më e rrezikshme që keni bërë në jetë ?

Kam gjuajt 1 profesoresh ne universitet.
Ju them vetem qe kalova ne provim.
 
Kam dashuruar
 
Nje zenke dikur ( ku nuk ishte faji i im ne fakt ) por qe ashtu eskaluan gjerat dhe vijne nje grup prej 30 vetesh e ca qe te me bejne presion nga rruga para shtepise ( dhe rastisa vetem me nje shoqe brenda ne shtepi ) dmth Ishte nje rast qe nese nuk perballeshe ne ato momente me to duhej qe te largoheshe me nate qe aty ose kot rri aty se kshu te vijne e te hyjne edhe brenda ....dhe une si è guxishme qe jam ?? vendosa qe te hap deren dhe te pergjigjem ( por qysh e bera k’te do te thoni ju ) ? well e bera kshu .?

Shoqja me thonte mos e hap deren nderkohe une insinstoja qe kjo eshte shtepia e ime dhe me duhet qe te pergjigjem... nejse vendosa qe te hap deren por qe mos te me shikojne njeren dore pra pretendova qe kisha dicka ne doren qe nuk e shikonin dot ? dhe u pergjigja ku eshte prb dhe c’fare kerkoni ( so 2cut the story short ) ....kishte ndodhur nje zenke dhe vijne k’to garipAt me te medhenj tani qe te me bejne presion mua edhe pse gjerat thelle e thelle ishin akoma me te thella ... U grindem pak me fjale dhe si perfundim ju bera presion ..... qe nese jua mban provoni dhe thjeshte kaloni ne pjesen time ( se ishin ne rruge te madhe ) dhe shikojeni se c’fare ju gjen nje nga nje ... k’to tani nga guximi i im menduan qe kam ndonje pistolete ne dore dhe nga frika asnjenjt nuk ja mbajti qe te shkeli ne pjesen time ? dhe beme edhe ca debate te tjera me fjale dhe si perfundim e lane qe do ta zgjidhnin k’te pune neser kur te dilja edhe nga shtepia ( ne rruge dmth ) ? e mire ju them une .. une si c’do dite do te bej gjerat e Mia so shihemi neser ... neser k’to as qe u bene te gjalle fare ?? nga frika sic duket ? e kshu c’do dite gjersa nje dite u perballa me 2-3 nga larg por qe nuk guxuan qe te me afrohen.??

E kshu pra kshu e shikoni se c’ben guximi dhe frika ne raste te tilla ?..... so act fast and wise ne disa raste . ?
 
Qe desha me e provu shpejtesin dhe perfundova ni koh tu pa vec muret ?
 
Londra eshte mrekulli, te gjithe njerezit ketu jane engjej, dhe ne shqiptaret njihemi si rraca me paqesore... Ndaj s'kam asnje histori te rrezikshme. :p
 
Nuk me pelqen rreziku, bej vetem gjera te pa rrezikshme, si psh t rraf @ABC n ludo e t nervozoj lojtaret. Sa qejf!
 
Kam humbur kohen duke loz dikur ludo me katunar ?????
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.