Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ciftet virtuale ???

Aman mos me frigo ti bej gati armet para se nis fjalimin @Nikaragua do e gjuaj! 😂🤗 keshtu duket djal zotni po ca ska ne deti duhet kujdes! 😂

Urata mua nuk me pelqen kjo loje.

Hera pare dhe e fundit qe me citon ne kete teme argutuese qe une mund ta hap vetem kur jam me diare.

Pastaj ca ka e ca ska deti je e lire ta explorosh vete, qarte!?

PS. Flm per mirekuptimin, sorry nese ju prisha humorin. 😊
 
Urata mua nuk me pelqen kjo loje.

Hera pare dhe e fundit qe me citon ne kete teme argutuese qe une mund ta hap vetem kur jam me diare.

Pastaj ca ka e ca ska deti je e lire ta explorosh vete, qarte!?

PS. Flm per mirekuptimin, sorry nese ju prisha humorin. 😊
Uroj mos te te shohe kurre ketu verdalle sepse me rendesi eshte shendeti juaj!
Shpresoj kohen qe ke komentuar mos kesh patur kunderindikacion!
Na vjen keq per keto simptom te rende dhe pet hir te konsiderates ndaj jush, ndalojm eksplorimin ne det dhe vazhdojm lojen ne vazhdim!
Te perqafoj miqesisht shoku @Nikaragua :)

P.s ne virtual mos u martofsh kurre 😂😜
 
Uroj mos te te shohe kurre ketu verdalle sepse me rendesi eshte shendeti juaj!
Shpresoj kohen qe ke komentuar mos kesh patur kunderindikacion!
Na vjen keq per keto simptom te rende dhe pet hir te konsiderates ndaj jush, ndalojm eksplorimin ne det dhe vazhdojm lojen ne vazhdim!
Te perqafoj miqesisht shoku @Nikaragua :)

P.s ne virtual mos u martofsh kurre 😂😜
Rofsh, gjithashtu.
 
@Ohana doli llafi jot! Refuzoi! Desha ti rekomandoj terapi ta perdore gjate kohes sa eshte ne loje, po thash lene do me rrafi! Heshta nga frika! Mos ja zej emrin se kujtohet se flas per ate! 😂
 
@Ohana doli llafi jot! Refuzoi! Desha ti rekomandoj terapi ta perdore gjate kohes sa eshte ne loje, po thash lene do me rrafi! Heshta nga frika! Mos ja zej emrin se kujtohet se flas per ate! 😂
Herë tjetër më lër dhe mua jashtë se nuk po gjendet e s'po gjendet një romantik të më rrëmbejë zembrën 🤣
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.