Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Chat Shqip

Chati më i madh Shqipëtar Takohu.com

Futu në Chat !

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfare te krenon te vetja??

sinqeriteti :cool:
 
Gjithçka jam dhe kam arritur me forcat e mia!
Vetem ndonje gabim shume te rralle, nuk ja fal vetes kurre.
 
Qe jom besnike gjithmon …
Dhe krenohem me veten qe nuk mvarna asnjher nga nje mashkull dmth financiarisht
 
Krenaria dicka qe e urrej!
Modestia dicka qe cdo njeri duhet te kete!
Dicka qe e dua te vetja!
Drejtesia!
 
Cdo dite kur dhe ku hec dhe jetoj.
Per Profesionin, Shkollimin,Sjelljen dhe Kulturen.
Sa here kaloj njerezit me Pershendesin dhe me Respektojne per ate qe jam.
Krenohem dhe kur Shqipetarer krenohen me mua per arritjet e mia, dhe perfaqesimin Dinjitoz te nje Shqipetari me vlera ne Tokat e huaja.
Krenohem kur ne nje Firme Boterore kur dal per Kontroll, Polak, Ruse,Turq,Italian,Gjerman, Afrikan apo kushdoqofte ben Shqiponjen ne Respekt timin.
Krenohem cdo Second kur mendoj qe si jap asnje te Huaji te mendojne keq per Shqipetaret por te na Marrin Shembull.
Dhe e fundit Krenohem qe jam shendosh dhe si kam Borxh askujt ne bote dhe jam njeri Koklart.

Parimi i Jetes:
Jeto per veten dhe jo per Boten, por behu te marrin Shembull ty dhe jo ti tjeret.
 
  • Pëlqej
Reactions: Ema
Fakti që i kam ba prindrit krenar!
Sinqerisht e shikoj që jan shummë krenar për mua!
Ktë doja tē arrija ti baja krenar.
Edhe pse nuk ma thon, nuk e shprehin ktë gja.
E di se nuk ma thojn sepse do mendojn që më rritet mendja ?..
Jam shum krenare qê në nji fare mënyre ja shpërblej gjithçka çfar kan bër për mua.

M'pëlqen fakti që kam punen time! Jam "bosja" e vetes time! ?
 
Me shume se krenare, e lumtur do thoja, kur njerezit qe me rrethojne, thone se jane me fat qe me kane ne jeten e tyre?❤️
Ne jet me shume se cdo vuajtje, cdo arritje, cdo deshtim, cdo gabim, eshte krenari, kur kurre gjuri nuk e prek token!
Por, kur rrezohesh, ngrihesh me e fort, fal, nuk hakmerresh dhe i thua jetes e gjithkujt, ja ku jam, me e guximshme, pa mendjemadhesi dhe me Zotin ne zemer ecen perpara me ata qe e meritojne ne shpirt e ne jet.
Tjerat, i mbartim vetem per vete ne shpirt, pa bere zhurme ??
 

Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

  • Wide/Narrow view

    You can control a structure that you can use to use your theme wide or narrow.

    Grid view forum list

    You can control the layout of the forum list in a grid or ordinary listing style structure.

    Picture grid mode

    You can control the structure where you can open/close images in the grid forum list.

    Close sidebar

    You can get rid of the crowded view in the forum by closing the sidebar.

    Fixed sidebar

    You can make it more useful and easier to access by pinning the sidebar.

    Close radius

    You can use the radius at the corners of the blocks according to your taste by closing/opening it.

  • Choose the color combination that reflects your taste
    Background images
    Color gradient backgrounds
Back