Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë ndjeni në këtë moment, vuajtje,dashuri apo urrejtje?

Aman se ca nuk po degjojm…. Ca
Bote di lejm femijve tan 🥲
Kjo esht frika ime me e madhe. Po shtohen manjaket e vrasesit cdo dite..
Duhet te rrim te armatosura o goca.
Mos te mendohemi dy here kur tna kercenojn manjaket..
 
Kjo esht frika ime me e madhe. Po shtohen manjaket e vrasesit cdo dite..
Duhet te rrim te armatosura o goca.
Mos te mendohemi dy here kur tna kercenojn manjaket..
Ehhh ktej nga ne esht rremuj e madhe … frik n veri t italis. Para ca kohe punoja e un me turne e kisha gjithnje frik 🥲
 
Ehhh ktej nga ne esht rremuj e madhe … frik n veri t italis. Para ca kohe punoja e un me turne e kisha gjithnje frik 🥲
Une kam zgjedh qe te punoj vec mbasdite, paradite rri une me femijet, mbasdite bashkshorti, qe ti kemi te dy prane.. eshte bere vertet keq cdo kund.
 
Une kam zgjedh qe te punoj vec mbasdite, paradite rri une me femijet, mbasdite bashkshorti, qe ti kemi te dy prane.. eshte bere vertet keq cdo kund.
Un nje t shtun bera 5 or pun e mbarova n 22… se ashtu m ra turni. Vete ke makina, merr makina si motorr… m kishin marr nje pjes t makines. Dhe makin t vjete kam 😭
 
Un nje t shtun bera 5 or pun e mbarova n 22… se ashtu m ra turni. Vete ke makina, merr makina si motorr… m kishin marr nje pjes t makines. Dhe makin t vjete kam 😭
Bohhh sa keq.
Mos vrit mendjen, ne dore te zotit themi ne ktej, cdo gje do behet, shendetin e femijet te kemi mire 😘
 
Bohhh sa keq.
Mos vrit mendjen, ne dore te zotit themi ne ktej, cdo gje do behet, shendetin e femijet te kemi mire 😘
Pz mooojjj ca skam perballuar. Vetem problemet e femijve nuk perballoj dot. T kem smur femit cmendem 🥲
 
Pz mooojjj ca skam perballuar. Vetem problemet e femijve nuk perballoj dot. T kem smur femit cmendem 🥲
Nuk qenkem vetem une me fiksime dmth?? Une semure pa semure rri me nje frik qe as vete nuk e di ca esht...Qenken te gjithe mamat njesoj.
Mamat jan heroina, rrisin femijet vetem fare, i edukojn, kujdesen per ta dite nate, ju dhemb shpirti kur jane semure.. 🤗😘
 
Nuk qenkem vetem une me fiksime dmth?? Une semure pa semure rri me nje frik qe as vete nuk e di ca esht...Qenken te gjithe mamat njesoj.
Mamat jan heroina, rrisin femijet vetem fare, i edukojn, kujdesen per ta dite nate, ju dhemb shpirti kur jane semure.. 🤗😘
Eeehhh edhe ti? Ahhahahaha
Opo sikur me heq njeri frymen kur shof fmit semur. Sh her mendoj ata prinder q la fmit me semundje t kqija 🥲
 
Eeehhh edhe ti? Ahhahahaha
Opo sikur me heq njeri frymen kur shof fmit semur. Sh her mendoj ata prinder q la fmit me semundje t kqija 🥲
Une mendoja se ndoshta e teproj me kto fiksimet e mija, sinqerisht marr veten inat qe rri ter kohes ne akth per ata, nga nuk me shkon mendja 🥺 kjo ndodh nga dashuria e madhe qe kemi per ta 🥰🥰
Zoti i sheroft e u kujdest per cdo femije ne bote se ata jan te pafajshem 🙏
 
Dashuri per nje krep,po sna e sjell njeri ne kte ore
 
gjume
 
Une mendoja se ndoshta e teproj me kto fiksimet e mija, sinqerisht marr veten inat qe rri ter kohes ne akth per ata, nga nuk me shkon mendja 🥺 kjo ndodh nga dashuria e madhe qe kemi per ta 🥰🥰
Zoti i sheroft e u kujdest per cdo femije ne bote se ata jan te pafajshem 🙏

Dashuri je @Claa
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.