Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë ju ka mësuar forumi NeTeDy ?

Mka mesuar se......


Ka shume tipa gangsterre te cilet .e ane te germave enderrojne ate qe duan te bejne ne realitet
 
Forumi eshte ajo lirshmeria brenda rregullave te tij. :)

Ajo tryeze ka nga te gjithe elementet qe perbejne nje shoqeri,edhe jo me kot (sipas meje)eshte rrezatimi i nje shoqerie ne total. :)

Ne rrjetet sociale ku jemi me emer e mbiemer,shpeshhere me vjen qe te kem gur ne dore ,e shkerrmoq,por asesi mundem te jem lirshmeria.

Sapo bej nje koment ironik,ose serioz por me nota mos pelqimi,kur me shkruajne te aferm shoke,e ne tel me marrin duke me thene.

Je ne terezi ?
E di ti se filani (deputeti)mund te te beje dem ?

Per hir te punes kam filluar vertet te mblidhem,se kam qene mjaft i ashper. :D

Forumet ma japin kete lirshmeri ta them se si e shoh une nje x problem,nje x figure,nje x ceshtje. :)
 
Qe ka shum personazhe me karaktere te ndryshme ku gjithsecili nepermjet ideve dhe mendimeve krijon karakterin e tij virtual por mendoj qe jo te gjith si real ashu dhe virtual kan karakterin e njejte .
Qe te rastis ti lexosh disa antar qe kan munges vetbesimi ne disa shumten e rasteve (gjithmos sipas komenteve qe lexoj)
Qe meson shum info qe si dije ose ste kan hy n pun ti dijenpor qe deshe sdeshe do i lexosh
Shum ide shum te mençur qe se di në sillen apo ashu jan .

E shum gjera te tjera ...
 
Nqs ka nje te ngjashme mund ti bashkojme dy tema,pasi me rezultoi qe s'ka.

Pyetja ime eshte se cfare keni mesuar nga ky forum ?

Rregulli eshte te jap une pergjigjen i pari, por do mirepres pergjigjet tuaja fillimisht. :)
 
Të sillem mirë me të tjerët,siç ata sillen me mua.
Të reduktoj banalitetin e tepërt,e të jem më e duruar.
 
@Passion

 
Atehereee ?. Po pergjigjem si dua une ?
Me ka mesuar te shkruaj bukur. Ta kuptoj qe virtualiteti eshte thjesht virtualitet . Te behem e durueshme dhe nervat mos ti shpreh me shkronja . Dhe kam mesuar qe ka njerez te mire ?
 
Shume gjeraaa
Me pelqen shummmm
Si fillim se kuptojaa po tani e adhurojj ???
Mka mesuar te sillem icik me pak nevrike sic jam
 
ktu kam mesuar edhe un disa gjera qe me duhen kur te rritem si prsh
1_te jesh vetvetja @Sara
2_te jesh po ai person qe ke qene gjithmon edhe pse ndron emra @Passion
3_ sinqeritetin qe te fal @Kosoovaarkaa
4_ dashurin qe te jep @Dorina
5_ fjalet prekese te @Free`dahhh
6_kulturen e nje te riu shqiptar @Juno
7_adoleshencen e @Lolaaa
8_inteligjencen dhe bukurin e @Perla s
9_mencurine time qe nuk e ka asnje
10_ gatimin e @Marsi t ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.