Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Chat Shqip

Chati më i madh Shqipëtar Takohu.com

Futu në Chat !

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë i bën meshkujt të lumtur?

@Babydoll do e pranoje nje partner nese sdo e besdisje fare me kerkesa llogarie?
Nga dëshira ime e veçant të kem një mashkull autoritar në krah, jam mësuar kështu. Por mendoj se kshu e bën për vete femra. Fundja femra ka plotë por mashkulli qëndron tek ajo që gjen diçka ndryshe nga femrat e tjera. Besnikëri.
Durim
Repsekt ndaj familjes së tij
Dhe duke i dhënë lirinë që dëshiron.

pra këto i di sepse i kam hequr në kurriz miku im. Ka qënë e vështirë por fitova zemrën e tij.
 
Nga dëshira ime e veçant të kem një mashkull autoritar në krah, jam mësuar kështu. Por mendoj se kshu e bën për vete femra. Fundja femra ka plotë por mashkulli qëndron tek ajo që gjen diçka ndryshe nga femrat e tjera. Besnikëri.
Durim
Repsekt ndaj familjes së tij
Dhe duke i dhënë lirinë që dëshiron.

pra këto i di sepse i kam hequr në kurriz miku im. Ka qënë e vështirë por fitova zemrën e tij.
Po ta permbledh me nje fjali. Teori ka sa te duash per te then shume gjera...

Mashkulli ka nevoje te kete ne krah nje femer qe sigurishte ta doje me e rendesishmja, te jete e zgjuar, dhe ti perkedhele sedren. Tjerat vine zinxhire.
 
Hmmmm qar qar mvaret nga personi qar ika ven sundim vetes hmmm.
 
Nga dëshira ime e veçant të kem një mashkull autoritar në krah, jam mësuar kështu. Por mendoj se kshu e bën për vete femra. Fundja femra ka plotë por mashkulli qëndron tek ajo që gjen diçka ndryshe nga femrat e tjera. Besnikëri.
Durim
Repsekt ndaj familjes së tij
Dhe duke i dhënë lirinë që dëshiron.

pra këto i di sepse i kam hequr në kurriz miku im. Ka qënë e vështirë por fitova zemrën e tij.
Ashtu si femra ka plotë,dhe meshkuj ka plotë e dashur.
Pse duhet të përpiqet vetëm femra që të bëjë për vete atë mashkullin "autoritar"?
Po ai cfarë duhet të bëjë për femrën që ka në krah?
Apo ai është autoritar e si rrjedhim duhet të jetë kontrollues,shtypës,etj etj?

Ps.apo kam koncept të gabuar për mashkullin autoritar unë?
 
Ashtu si femra ka plotë,dhe meshkuj ka plotë e dashur.
Pse duhet të përpiqet vetëm femra që të bëjë për vete atë mashkullin "autoritar"?
Po ai cfarë duhet të bëjë për femrën që ka në krah?
Apo ai është autoritar e si rrjedhim duhet të jetë kontrollues,shtypës,etj etj?

Ps.apo kam koncept të gabuar për mashkullin autoritar unë?
Shpesh here njerzit shprehin ate qe do donte dikush tjeter te degjonte jo ate qe ndjejn realisht.? Eshte mire te shperndahen mesazhe per etiken perfekte mashkullore apo femerore po ashtu,,por me mire akoma mendoj un eshte te shprehet ajo qe ndjehet,,automatikisht cdo gje behet perfekte sepse fillon ai mashkulli autoritar prsh dhe kupton qe pervec autoritetit te tij i nevoitet vlersimi i plot ndaj asaj femres qe ka zgjedhur per ta pasur ne krah.etj etj.puc ty ??
 
Shpesh here njerzit shprehin ate qe do donte dikush tjeter te degjonte jo ate qe ndjejn realisht.? Eshte mire te shperndahen mesazhe per etiken perfekte mashkullore apo femerore po ashtu,,por me mire akoma mendoj un eshte te shprehet ajo qe ndjehet,,automatikisht cdo gje behet perfekte sepse fillon ai mashkulli autoritar prsh dhe kupton qe pervec autoritetit te tij i nevoitet vlersimi i plot ndaj asaj femres qe ka zgjedhur per ta pasur ne krah.etj etj.puc ty ??
Nuk do i shtoja më asgjë asaj që the ?
 
Nuk do i shtoja më asgjë asaj që the ?
Eh po kuptohemi mjaft mire ne te dyja?? mesa duket nuk po lexojm libra me si te peshkosh nje mashkull,,,,por si te vlersosh dhe vlersoj po ashtu nje shpirt.?✌
 
Ashtu si femra ka plotë,dhe meshkuj ka plotë e dashur.
Pse duhet të përpiqet vetëm femra që të bëjë për vete atë mashkullin "autoritar"?
Po ai cfarë duhet të bëjë për femrën që ka në krah?
Apo ai është autoritar e si rrjedhim duhet të jetë kontrollues,shtypës,etj etj?

Ps.apo kam koncept të gabuar për mashkullin autoritar unë?
Po flisnim për mashkullin këtu. Dhe jo femrën.
nuk thash përbuzje , përulje apo shkelje e të drejtave të femrës.
 

Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

  • Wide/Narrow view

    You can control a structure that you can use to use your theme wide or narrow.

    Grid view forum list

    You can control the layout of the forum list in a grid or ordinary listing style structure.

    Picture grid mode

    You can control the structure where you can open/close images in the grid forum list.

    Close sidebar

    You can get rid of the crowded view in the forum by closing the sidebar.

    Fixed sidebar

    You can make it more useful and easier to access by pinning the sidebar.

    Close radius

    You can use the radius at the corners of the blocks according to your taste by closing/opening it.

  • Choose the color combination that reflects your taste
    Background images
    Color gradient backgrounds
Back