Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë gjëje nuk mund ti rezistoni ?

Pasioneve të mia...
Ka kohë që bien në qetësi... por ndizen përsëri...
 
Lakmine e pangopur te vitheve te bukura te femres. :)

Jam ngushelluar kur kam lexuar Albert Vatajn qe thosh,se tek burrat eshte instaluar mjeshterisht ne gen kjo terheqje magjike. :)

Ate deshire emocion qe me shkakton ajo e vitheve te bukura,sa besoja qe e teproj,u normalizua teksa lexova Vatajn.

Tek femrat eeeeeee,se jan ca femra qe me duken me meshkuj se meshkujt. :lolx:
 
Lakmine e pangopur te vitheve te bukura te femres. :)

Jam ngushelluar kur kam lexuar Albert Vatajn qe thosh,se tek burrat eshte instaluar mjeshterisht ne gen kjo terheqje magjike. :)

Ate deshire emocion qe me shkakton ajo e vitheve te bukura,sa besoja qe e teproj,u normalizua teksa lexova Vatajn.

Tek femrat eeeeeee,se jan ca femra qe me duken me meshkuj se meshkujt. :lolx:
Sje i pari që thot e dua "të bukuren" dhe normal këtë shprehje e degjoj shpesh nga meshkujt të martuar , (nuk edi për ty a je a sje ?) por disa thuan përtej bukuria fizike nëse femra nuk posedon sjellje ( të butë , feminore, dhe qetësi në vete) shpejt bëhet e bezdisshme dhe jo e deshiruar.
 
Sje i pari që thot e dua "të bukuren" dhe normal këtë shprehje e degjoj shpesh nga meshkujt të martuar , (nuk edi për ty a je a sje ?) por disa thuan përtej bukuria fizike nëse femra nuk posedon sjellje ( të butë , feminore, dhe qetësi në vete) shpejt bëhet e bezdisshme dhe jo e deshiruar.

Ata dijne c'duan. ?

E specifikova,edhe packa se s'del e hijshme si term i thene,por isha i sinqerte. :)

Kjo qe thash ish ne lidhje me c'ka ze syri,se ne te dyten radhe,nqs s'ka takt,s'ka femnilitet me vete,le ti kete te bukura vithet,kjo deshire zbehet. :)
 
Ata dijne c'duan. ?

E specifikova,edhe packa se s'del e hijshme si term i thene,por isha i sinqerte. :)

Kjo qe thash ish ne lidhje me c'ka ze syri,se ne te dyten radhe,nqs s'ka takt,s'ka femnilitet me vete,le ti kete te bukura vithet,kjo deshire zbehet. :)
Ti e the të vërteten , kurse ne femrat jemi më ndryshe , personalisht gjë e parë që shoh tek gjinia e kundert dhe më tërheq është pjekuria sjellja dhe të jet pak orator :p (dhe nrml të jet icik bukur pse jo ) hahah
 
Ti e the të vërteten , kurse ne femrat jemi më ndryshe , personalisht gjë e parë që shoh tek gjinia e kundert dhe më tërheq është pjekuria sjellja dhe të jet pak orator :p (dhe nrml të jet icik bukur pse jo ) hahah
Vleresoj shijen tende. :)


Me ka ndodh qe sinqerisht te shohesh dike,edhe perpiqesh medoemos te kesh nje kontakt qofte e i vogel,edhe ta njohesh.
Arsyeja terheqja fizike.
E arrin kete,edhe ndien nje zhgenjim me veten.
Arsyeja
si flet
si qesh
si mendon
bota

e gjithe ajo gudulisje barku kthehet ne lutja

Te iki nje min e me pare. :oops:

-----------------------------

Por ka rast edhe qe nuk e vlereson nga ajo c'ka ze syri,edhe te komunikosh e te perhumbesh,te hipnotizohesh,ta shohesh e mos ngopesh,e ta shohesh tinez. :)

Keto i gjen rralle,por jan te fuqishme. :)
 
Epo kjo eshte qe smund ti rezistoj kur e kame perpara?? jo qe me haet tani flm ?
Po thuaje mi goc,se po ndihesha cop cop me veten.
:lolx:
Thuaj qe kam ca gjera tjera me perzemer depulese,se i nenkuptojme ne. ?
 
Embelsirave.
Jam betuar shume here se nuk do ua shoh me surratin :p:p.
Po sikur me dalin para syve enkas per mu ;);).
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.