Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfar artikuj do bleni me shkronjen e pare te personit siper jush?

Avash se na bere dhe @Ajsel Per te qeshur me humorin tend,,mesa di un loja nuk eshte per ate qe fantazon ti po per personin qe ta ka hipur siper dmth ?
Kur eshte dicka per te qeshur nrm qe do qeshesh mjafton te jesh e sinqerte ?
 
Avash se na bere dhe @Ajsel Per te qeshur me humorin tend,,mesa di un loja nuk eshte per ate qe fantazon ti po per personin qe ta ka hipur siper dmth ?
Te qesh dhe un tani?
Di gjo qe mka hyp siper njeri mu?
 
Kur eshte dicka per te qeshur nrm qe do qeshesh mjafton te jesh e sinqerte ?
Cfare kishte per te qeshur atje,?
Apo dicka tu kujtua dhe ty dhe klikove aty ??
 
Atehere, kontrollo emocionet kur shkruan. Bashk nuk njihemi.
Pac dite, jave e muaj te mbare. ?
Respekto lojen,nese nuk e di si eshte mesoje,respekto cdo antar qe eshte lart apo posht teje si ta duash ti duke len menjan simpatit apo antipatit qe ke.
Dite te bukur dhe jete te bukur gjithashtu ?
 
Respekto lojen,nese nuk e di si eshte mesoje,respekto cdo antar qe eshte lart apo posht teje si ta duash ti duke len menjan simpatit apo antipatit qe ke.
Dite te bukur dhe jete te bukur gjithashtu ?
Un kam respekt per ty.
Shoh qe eshte nevoja te te them se..
Mar si keshille c'do gje qe lexoj ne forum,(edhe pse 95%e tyra skan lidhje me mua, por i mar indirekt) kshu edhe cdo fjal tenden.
Nga sot do kem parasysh ku dhe si shkruaj, mjaft te jem mrena rregullave qe kurr ne jete si kam shkel.
Nejse!
Dita esht e gjate dhe perfshirja ne biseda me tipe e karaktere te ndryshem njerezish aso i mungoi askujt.
Paç paqe e diten blu. ?
 
Un kam respekt per ty.
Shoh qe eshte nevoja te te them se..
Mar si keshille c'do gje qe lexoj ne forum,(edhe pse 95%e tyra skan lidhje me mua, por i mar indirekt) kshu edhe cdo fjal tenden.
Nga sot do kem parasysh ku dhe si shkruaj, mjaft te jem mrena rregullave qe kurr ne jete si kam shkel.
Nejse!
Dita esht e gjate dhe perfshirja ne biseda me tipe e karaktere te ndryshem njerezish aso i mungoi askujt.
Paç paqe e diten blu. ?
Besoj se me kuptove me shume nga ajo ca u pergjigje,gjithsesi pac dhe ti nje dite sa me te bukur. Respekte per ty e di shume mire ti.?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.