Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Bie Instagram! Ndalon së funksionuari për miliona përdorues

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 25, 2018
Mesazhe
4,608


Instagram, një prej rrjeteve sociale më të përdorur në botë ka “rënë”.

Aplikacioni i njohur ka hasur probleme për shumë përdorues, të cilët kanë raportuar ngadalësim të tij.

Problemi ka nisur që prej orës 7 pasdite dhe kur shumica mendojnë që mund të kenë probleme me telefonin apo internetin, çështja qëndron tek vetë aplikacioni.

I njëjti problem raportohet gjithashtu edhe nga faqja e internetit të Instagram.

Burimi i problemit me sa duket nuk është zgjidhur ende nga themeluesit e aplikacionit super të preferuar.

Nuk dihet ende se kur do të rregullohet…

The post Bie Instagram! Ndalon së funksionuari për miliona përdorues appeared first on Lajmi i Fundit.
 
Hë më mo
Lajm për tu sjell është alb?
Seriozisht boll më me kto tema se ke bo forumin fb.
 
Une e dija qe ra Snapi :p
 
Ca bere ato 5 minuta qe s'punonte Insta @Macherie ? :p
 
O ishalla bien tete gjitha se sma ndin hic
 
Ku ra?
A doli?
Mjere pjeshkat :p
 
Mooooossssss!!!!!
Ishte i vetmi vend ku flisja me My @vilma!???? Do hapet serish? Eshte hapur?! O perendi!
 
Mosss... Filloi
 
Bera sikur nuk e pash :D
 
M'ra instagrami mor prandaj lol
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.