Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Abuzoi seksualisht me nipin, lihet në burg daja. 45-vjeçari mohon akuzat: Është montim!

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Abuzoi seksualisht me nipin, lihet në burg daja. 45-vjeçari mohon akuzat: Është montim!​


Kokollari

lg.php


Nën masa të rrepta sigurie, është sjellë mbrëmjen e sotme pranë ambienteve të Gjykatës së Shkallës së Parë Berat 45-vjeçari Belul Kokollari. Në një seancë që ka zgjatur vetëm 5 minuta, Kokollari është njohur me akuzën e ngritur ndaj tij nga prokurorja e çështjes si dhe me masën e sigurisë “arrest në burg” të dhënë për të në mungesë, masë që i është komunikuar nga gjyqtarja Matilda Llangozi.

Pasi ka dëgjuar akuzën, mësohet se Kokollari ka thënë vetëm “është një montim” dhe më pas policia e ka nxjerrë nga salla dhe e ka shoqëruar drejt ambienteve të IEPV-së Berat. Ndaj 45-vjeçarit rëndon akuza e “marrëdhënieve seksuale ose homoseksuale me të mitur”. Ai u arrestua mesditën e sotme në pikën kufitare të Morinës, duke ardhur për Shqipëri.

45-vjeçari nga Prizreni Belul Kokollari u akuzua nga nipi i tij 8 vjeç se kishte abuzuar me të seksualisht një muaj më parë, kur ai me nënën kishin shkuar për pushime tek daja në Prizren.





lg.php

(BalkanWeb)
 
....
Kan harru kto drejtsia qe ka akoma zift si sot e 2000 vjet?!
Shkrijeni mren!
 
Kto ti varin per sugjuku
 
Idem mendoj edhe une!!!
Do i boj bllok ksaj lina qe tani e mos ta shof ca nxjerr sot e tutje!

Nuk e kuptoj as qellimin dhe as se c’fare te diskutosh k’tu ..dhe me tema te tilla ? ?
 
Nuk e kuptoj as qellimin dhe as se c’fare te diskutosh k’tu ..dhe me tema te tilla ? ?
Tani po flas me dike qe po lexon kto tema dhe askush si kupton qellimin!
Ose financohen nga dikush per te ber te zez cdo gje, ose jan te semure qe gjejn kenaqesi nga dhimbja e tjereve!
Tjeter kuptim ska!!!!
 
Tani po flas me dike qe po lexon kto tema dhe askush si kupton qellimin!
Ose financohen nga dikush per te ber te zez cdo gje, ose jan te semure qe gjejn kenaqesi nga dhimbja e tjereve!
Tjeter kuptim ska!!!!

Yeap shume dakort .
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.