Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A pini mall ?

substanca me toksike qe kom provu na i her ka qen rigoni Golemit... Si kocifoz! Vetem ato perbindshat me nga 6 gishta te dora majt qe kan thith sistematikisht ajer te ndotur metalurgjiku kan metabolizem te pershtatshem per ta perballu at lloj substance aq monstruoze. Nuk e shkul dot nga menja ate zhurmen qe boshin pllakat e banjos kur i thynte si shigjet spirra e pakontrollushme! ...Edhe eksitus lope te kisha pi nuk do isha katandis ashtu :D



Ti nuk bohesh mo ???
 
substanca me toksike qe kom provu na i her ka qen rigoni Golemit... Si kocifoz! Vetem ato perbindshat me nga 6 gishta te dora majt qe kan thith sistematikisht ajer te ndotur metalurgjiku kan metabolizem te pershtatshem per ta perballu at lloj substance aq monstruoze. Nuk e shkul dot nga menja ate zhurmen qe boshin pllakat e banjos kur i thynte si shigjet spirra e pakontrollushme! ...Edhe eksitus lope te kisha pi nuk do isha katandis ashtu :D

Per ke golem e ke fjalen, te Durresit apo te Gjirokastres?
 
substanca me toksike qe kom provu na i her ka qen rigoni Golemit... Si kocifoz! Vetem ato perbindshat me nga 6 gishta te dora majt qe kan thith sistematikisht ajer te ndotur metalurgjiku kan metabolizem te pershtatshem per ta perballu at lloj substance aq monstruoze. Nuk e shkul dot nga menja ate zhurmen qe boshin pllakat e banjos kur i thynte si shigjet spirra e pakontrollushme! ...Edhe eksitus lope te kisha pi nuk do isha katandis ashtu :D
A ti sbohesh mo jooooo ?????
 
TEMA MBYLLET !! PREKJE INTERESASH !!
 
Ncuk!
Max max naj cigare hashash:p
 
Sa here kam pi kam qene ne prag te vdekjes.. Gje e shpifme. :p
 
Para 15 vjetesh po
Kam mjelle
Kam vjele
Kam pastru
Kam presu
Tashtu kam pi
Po dhe kam shit

Kohe te b u kura.
 
@gentleman fshije ket teme , negative!

Nese pyesim nje adoleshent ka tjeter opinion madje nga viti ne vit pirja e droges eshte edhe me e larte, tani kane filluar edhe nisheshtene(ķokain perzier me depon) per hapje sumesh...
 
@gentleman
Te gjitha pjeshkat neper rrjete sociale media e portale : JO JO NUK JO UN CNE ?? MALL ?? JO KNEJ ANEJ "TE VIRGJERA" ca kuptimi ka kjo fjalia ?
Tema ishte per 1 pergjigje te thjesht delikate apo jo who gives a F???? lol thjesht 1 pergjigje PO / JO !
 
Skam pire qofte nje cigare e jo me narkotine
Kafeine of mooo
Maroj per kafe:p lllllpppp
 
Skam pire qofte nje cigare e jo me narkotine
Kafeine of mooo
Maroj per kafe:p lllllpppp


opo ti je goce per shpi e km thene une
 
Nese pyesim nje adoleshent ka tjeter opinion madje nga viti ne vit pirja e droges eshte edhe me e larte, tani kane filluar edhe nisheshtene(ķokain perzier me depon) per hapje sumesh...
Po pse ke byc ti ta gjesh/marresh te paster?
 
per shkaqe kursimi.....

per ata qe perdorin te ashtequajturin Joint, Tetrahydrocannabinol, dhe nuk kan lek (shume) per te ble, kam nje ide per ta, (per shkaqe ekonomike)

Tetrahydrocannabinol metabolizohet (dmth shperbehet) ne melqi nga e ashtequajtura sistemi Cyp-450/3A4 .
po nga i nejti metabolizues zberthehet (nder tjerash) edhe kofeina.

Ateher para se te ndezni joint, pini 2-3 Kafe, qe dmth receptoret e Cyp-450/3A4 jane te zene me metabolizimin e kofeines, dhe efekti i Tetrahydrocannabinol-it do te zgjatet, dmth gjysmekoha e zberthimet.

nuk e di sa isha i kjarte? :oops:
Jo.
 
Trgtar jam mvaret se ca malli behet llaf :p
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.