Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A njeh dashuria moshë?

Sedi, nuk e kam perjetu moshen e madhe shum ose Diferencen e madhe madhe por se di se gjykoj dot kte pjes.

Nese jep mendimin personal: Nuk duhet pasur moshe ne dashuri, vetem qe femra duhet te jet me e madhe ne ate rast, sepse mashkulli plaket me shpejt!
 
Ju ka ndodhur qe te dashuroheni disa vite me perpara jush patneri mendoni se dashuria nuk njef mosh e mosha esht vetem disa nr .. apo esht esht justifikim i nje ndarje ...pa dashuri ....
? https://www.**************.com/images/smilies/remykiss.gif

Pra ju ftojm te diskutojm , dhe ne qofte se ju keni ndonje fakt nga jeta reale na e ndani me ne ...ose ndonje lidhje qe ndoshta ka triumfuar ?
 
Ju ka ndodhur qe te dashuroheni disa vite me perpara jush patneri mendoni se dashuria nuk njef mosh e mosha esht vetem disa nr .. apo esht esht justifikim i nje ndarje ...pa dashuri ....
? https://www.**************.com/images/smilies/remykiss.gif

Pra ju ftojm te diskutojm , dhe ne qofte se ju keni ndonje fakt nga jeta reale na e ndani me ne ...ose ndonje lidhje qe ndoshta ka triumfuar ?
Ca flet e goc, une dashuroj vetem mbi 40 megjithse jam 33 ! ?

pardon e !
 
Se kuptova?
Lidhjet qe jan disa vite me medha se patneri...... cfr mendimi ke ti cdo do beje neseol e doje dike por do ishte me i madh se ty ...a do luftoje
 
Lidhjet qe jan disa vite me medha se patneri...... cfr mendimi ke ti cdo do beje neseol e doje dike por do ishte me i madh se ty ...a do luftoje
Me te madh e kam partnerin une
Sigurisht qe do e doja Dhe do e dua tan jeten nese zoti e ka shkrujt me kan bashke
Inshallah!
Me pelqen se e kam partnerin me te rritur sepse e kam me te pjekur dhe me meson dhe me rrit drejt te mires
Do luftoj perballe cdokujt po qe nevoja ?
 
Me te madh e kam partnerin une
Sigurisht qe do e doja Dhe do e dua tan jeten nese zoti e ka shkrujt me kan bashke
Inshallah!
Me pelqen se e kam partnerin me te rritur sepse e kam me te pjekur dhe me meson dhe me rrit drejt te mires
Do luftoj perballe cdokujt po qe nevoja ?
Edhe une kshu mendoj ...rritemi bashke fundja asnjer nuk iken ajo embelsia qe ndihesh si femij ne krahet e mashkullit qe do e kur mashkullit i duket ......se sbon jo ti je e re ...une plakem me para ktej andej cfr mendin se esht kjo
 
Jo nuk njeh moshë

Por një teme e tille ekziston
 
Edhe une kshu mendoj ...rritemi bashke fundja asnjer nuk iken ajo embelsia qe ndihesh si femij ne krahet e mashkullit qe do e kur mashkullit i duket ......se sbon jo ti je e re ...une plakem me para ktej andej cfr mendin se esht kjo
Se di pasi partneri im nuk e ka dicka idjote ne mendje.
Dikur e kishte problem qe isha pak me e vogel dhe ndihej pak ne faj...Po sesht se kemi shume shume vite diference
?
Por sic thone dashuria nuk njeh moshe dhe nuk e ke iden sa me fat ndihem kur shoh qe ai perkujdeset ne cdo Moment per mua
Per te miren time,sigurisht Edhe une per te.
 
Temat u bashkuan kane te njejten domethenje

Tema: jo nuk njeh moshë dhe s'ka perse
 
Sedi, nuk e kam perjetu moshen e madhe shum ose Diferencen e madhe madhe por se di se gjykoj dot kte pjes.

Nese jep mendimin personal: Nuk duhet pasur moshe ne dashuri, vetem qe femra duhet te jet me e madhe ne ate rast, sepse mashkulli plaket me shpejt!
Shum dakort jam ... ?aman ne teori kshu thon tgjith praktik ngelin ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.