Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A mendoni se aborti është zgjidhje?

A mendoni se aborti është zgjidhje?

  • Absolutisht kunder pasi eshte nje krim

    Votimi: 26 45.6%
  • Jam pro abortit gjate 3 muajve te pare

    Votimi: 4 7.0%
  • Jam pro abortit vetem kur rrezikohet shendeti i nenes

    Votimi: 18 31.6%
  • Jam pro abortit vetem ne raste abuzimi seksual

    Votimi: 4 7.0%
  • Jam totalisht pro abortit

    Votimi: 5 8.8%

  • Gjithsej votues
    57
Askush nuk ja di hallin askujt, prandaj nuk duhet te gjykojm askend qe merr kte vendim. Nuk do doja kurre te beja dicka te tille.
 
Zgjidhje nuk eshte por ka edhe arsye qe i dergojne personat e caktuar deri tek ai vendim.
 
Eshte fatkeqesi te besh femije kur sje gati apo kur nuk do , me mire ti mbaj kembet mbyllur lol

se kam be kurre dhe sdo e bej por duhet kujdes per nje femer sepse duhet te ruhet shume.
ky eshte opinioni im per kte teme delikate lol
 
Eshte fatkeqesi te besh femije kur sje gati apo kur nuk do , me mire ti mbaj kembet mbyllur lol

se kam be kurre dhe sdo e bej por duhet kujdes per nje femer sepse duhet te ruhet shume.
ky eshte opinioni im per kte teme delikate lol
Edhe futen ne stres pastaj. Jo jam e vogel, jo skam shijuar jeten. Fiks , mbylli te uruarat 😂.
 
@Mignonne ti si mendon?
Shume here ja vem fajin femres,aman ne te vertet mashkulli eshte i paaft ne mbajtjen e frenave
 
Eshte fatkeqesi te besh femije kur sje gati apo kur nuk do , me mire ti mbaj kembet mbyllur lol

se kam be kurre dhe sdo e bej por duhet kujdes per nje femer sepse duhet te ruhet shume.
ky eshte opinioni im per kte teme delikate lol
Po i mbajti kembet mbyllur femra mashkulli i bie te shullehet ne diell pastaj 🤣
Pertej shakas lexoj shum komente qe u hidhet faje femres gje qe seshte e drejte nese nje mashkull nuk e ruan patneren e vet por i bie te fikt mbi te 🤦‍♂️ atehere ne halet te gomarit te veje ti dali zote e ti pergjigje nje me nje per cdo gje qe i nevoitet femres
Se i kemi gjetur viktima femrat ne he se ska gje po ngele shtatzan vete e heq e cdo gje ok
Por a mendon ndo nje here mashkulli se cvuan ajo femer ne cdo aspekt prandaj nuk mundet ta pranoj qe kan fajen femrat por meshkujt pa perjashtuar as veten .
 
Po i mbajti kembet mbyllur femra mashkulli i bie te shullehet ne diell pastaj 🤣
Pertej shakas lexoj shum komente qe u hidhet faje femres gje qe seshte e drejte nese nje mashkull nuk e ruan patneren e vet por i bie te fikt mbi te 🤦‍♂️ atehere ne halet te gomarit te veje ti dali zote e ti pergjigje nje me nje per cdo gje qe i nevoitet femres
Se i kemi gjetur viktima femrat ne he se ska gje po ngele shtatzan vete e heq e cdo gje ok
Por a mendon ndo nje here mashkulli se cvuan ajo femer ne cdo aspekt prandaj nuk mundet ta pranoj qe kan fajen femrat por meshkujt pa perjashtuar as veten .
Prandaj te kam shume xhan ty❤️
 
Se po marr shkas e une tani vertet nga kjo qe tha e @Klodii a seriozisht mendoni se ajo do te ngeli e ta perballoj e ate traum?! Une kam degjuar qe femra me shume vuan gjate abortit sesa nje lindje. Tani askush ska pse te bej si Shen Meria se tek e fundit mardhenie cifti do bej,por ndodhin dhe pakujdesira. Raste te tilla do ket pafund,nuk do jet njeri as e para as e fundit,trupi saj e drejta saj,ben cdo me te.
 
Po i mbajti kembet mbyllur femra mashkulli i bie te shullehet ne diell pastaj 🤣
Pertej shakas lexoj shum komente qe u hidhet faje femres gje qe seshte e drejte nese nje mashkull nuk e ruan patneren e vet por i bie te fikt mbi te 🤦‍♂️ atehere ne halet te gomarit te veje ti dali zote e ti pergjigje nje me nje per cdo gje qe i nevoitet femres
Se i kemi gjetur viktima femrat ne he se ska gje po ngele shtatzan vete e heq e cdo gje ok
Por a mendon ndo nje here mashkulli se cvuan ajo femer ne cdo aspekt prandaj nuk mundet ta pranoj qe kan fajen femrat por meshkujt pa perjashtuar as veten .
Po mire, me tpyt kot. Si i bohet kur mashkulli e do edhe i plotson tgjith kto por femra thot se dua?
 
Nese femra nuk do nuk do dhe pik ska pergjigje ketu ajo eshte kryesorja ajo nderon komplet jeten e saj dhe sigurisht ajo vendos.
Ja kshu me merzit ti mua 😂. Mendoj se duhet te jet vendim i perbashket.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.