Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A keni ndonjë sekret për mënyrën se si do të vdisni?

??????????? e me ckeni une e kom frike ket gje ndaj doja me dit oojjjjjjjj keta??
 
giphy.gif


Buze detit duke perenduar dielli me dashurine prane ..nese femijet i le te rehatuar ne jetet e tyre ...do me dilte Shpirti kollaj ?
 
:DE kam menduar qe ne ato kohe qe s'do jem i dobishem ne asgje,edhe fuqite jane duke u shteruar ndjeshem (do doja te largohesha diku ne male ),por t'u le leter te mos me kerkojne,se do thojne i iku mendja. ?

Diku nen nje peme te shterohen fuqite,edhe i ftohti te mpikse gjakun ngadale duke nisur nga kembet qe qarku i gjakut te shkurtoje rruge deri ne fund.
S'eshte e veshtire dicka e tille!

Kam qene dikur ne nje situate te tille nga i ftohti,qe s'doja te zgjohesha. :)

Si Tolstoi ngjashem. :)

E kam mendu seriozisht kete pjese! :)

S'dua as hi,as varreze,as ceremoni nderimi nga njerez qe ruajne si te vishen mire,edhe te bejne gjyq e pergojojne familjare teksa qajne.

Jam i ngop me te tilla.
 
:DE kam menduar qe ne ato kohe qe s'do jem i dobishem ne asgje,edhe fuqite jane duke u shteruar ndjeshem (do doja te largohesha diku ne male ),por t'u le leter te mos me kerkojne,se do thojne i iku mendja. ?

Diku nen nje peme te shterohen fuqite,edhe i ftohti te mpikse gjakun ngadale duke nisur nga kembet qe qarku i gjakut te shkurtoje rruge deri ne fund.
S'eshte e veshtire dicka e tille!

Kam qene dikur ne nje situate te tille nga i ftohti,qe s'doja te zgjohesha. :)

Si Tolstoi ngjashem. :)

E kam mendu seriozisht kete pjese! :)

S'dua as hi,as varreze,as ceremoni nderimi nga njerez qe ruajne si te vishen mire,edhe te bejne gjyq e pergojojne familjare teksa qajne.

Jam i ngop me te tilla.
E pastaj te shkelesh ne nje lekure bananesh e te thyesh qafen ???
 
E menoj vdekjen ja taah sa kam nje grip them pupuu do vdes?
Por jo se si do vdes?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.