Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A keni dale ndonjeher me dike ketu?

O zot me pas ndonje tip une kshu ne takim vdeksha hy burg ja pals ca tkem para e le vdek tok ??? zot mos me sprovooooo
hahaha .. o zmr .. esht pun deshire ska lidhje me dhunen .. pse bohheni kaq te mbyllura ? ... ste merr kush me zo ne kafe ashtu sic nuk te con kush me zor ne hotel :p
 
hahaha .. o zmr .. esht pun deshire ska lidhje me dhunen .. pse bohheni kaq te mbyllura ? ... ste merr kush me zo ne kafe ashtu sic nuk te con kush me zor ne hotel :p
Seshte puna me zor por ju meshkujve pak dashuri tju falesh apo dicka a ket e coj direkt une mbaroj pune e kur e shifni qe se con dot as maksimumi ne makin ! Lene mo se ishte ......pse sepse sta la ty ka plot femra qe respektojne veten jo se jan te mbyllura te respektosh veten sdo thot se je me mentalitet te mbyllur !
 
Seshte puna me zor por ju meshkujve pak dashuri tju falesh apo dicka a ket e coj direkt une mbaroj pune e kur e shifni qe se con dot as maksimumi ne makin ! Lene mo se ishte ......pse sepse sta la ty ka plot femra qe respektojne veten jo se jan te mbyllura te respektosh veten sdo thot se je me mentalitet te mbyllur !
zmr ... nuk flasim per te tilla gjera besome ... nuk ka lidhje ajo qe them un me kte qe thu ti ! :) je e re , dhe do ta kuptosh me mire ca them un mas nje fare kohe :p
 
zmr ... nuk flasim per te tilla gjera besome ... nuk ka lidhje ajo qe them un me kte qe thu ti ! :) je e re , dhe do ta kuptosh me mire ca them un mas nje fare kohe :p
Thuj ca tdush une :p nuk dal hic per kafe iher ??
 
pooo cke moj ckee ... do vij nje dit e till dhe per ty , dhe mbeso sdo jet turpo fare :p
Larg qoft ?
Zot me ruj
Jam aq mir saqe me mir me ze ?
 
Mere me vete nuk ka gje ?
Nk eshte ndonje koment me bo as ironi as shaka..mesouni me respketu gjerat e tjerve e menyren si i thone:)
 
Nk eshte ndonje koment me bo as ironi as shaka..mesouni me respketu gjerat e tjerve e menyren si i thone:)
Pse mi merni gjerat me ironi?
Per respekt se nuk kam asgje te keqe me @Dea i thash ashtu.
Nqs te preka @Dea te kerkoj ndies nuk e kisha me te keq
 
  • Pëlqej
Reactions: Dea
Pse mi merni gjerat me ironi?
Per respekt se nuk kam asgje te keqe me @Dea i thash ashtu.
Nqs te preka @Dea te kerkoj ndies nuk e kisha me te keq
Ska lidhje... menyra si e the!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.