Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Chat Shqip

Chati më i madh Shqipëtar Takohu.com

Futu në Chat !

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A keni dale ndonjeher me dike ketu?

Gjithkush eshte selektiv ne jeten e vet, por dhe po te takoja dike nga chati apo ketu nga forumi, nuk do e kisha problem.
Tek e fundit njerezit nuk jane me te gjithe njesoj, por jane sipas personalitetit qe perballen.
Ju pershendes!
Pikerisht !
Po ta specifikoj !
Kam pas mundesi me dal dhe me goca , por skam dal sepse nuk jam pershtat se ok e bukur po nuk esht bukuria cdo gjo ! Njeriu del me nje femer dhe per t bo mubabet sesht e thon me e pas t dashur ! Del njifet mson per kulturen per deshirat per ato qe do te arrije ne jet per shum gjona !
Dhe per kte arsye skam pranu me dal vetem bukuria smjafton !
Nje femer duhet t dije te flasi te komunikoje te bisedoje te dije si t sillet ! Nqs ske keto dhe ke vetem bukurine atehere zere se ske asgje !
 
Pikerisht !
Po ta specifikoj !
Kam pas mundesi me dal dhe me goca , por skam dal sepse nuk jam pershtat se ok e bukur po nuk esht bukuria cdo gjo ! Njeriu del me nje femer dhe per t bo mubabet sesht e thon me e pas t dashur ! Del njifet mson per kulturen per deshirat per ato qe do te arrije ne jet per shum gjona !
Dhe per kte arsye skam pranu me dal vetem bukuria smjafton !
Nje femer duhet t dije te flasi te komunikoje te bisedoje te dije si t sillet ! Nqs ske keto dhe ke vetem bukurine atehere zere se ske asgje !
Me kete perceptim jam dakord✌️
 
Me kete perceptim jam dakord✌
Me kte perceptim po flas , tpakten personalisht !

Nuk esht e then se del me nje femer dhe duhet me patjeter te bosh seks !
Esht gjithmone kenaqesi dhe kur flet mson per jeten e saj dhe ajo per taten , por me dike qe ska bagazh si per femren ashtu dhe per mashkullin qe sdin me lidh 2 fjale sdin per ca me fol asigjo me nejt si qyp ne takim me duket shum palidhje !
Ma mir si takoj ! Pee kte arsye them jam selektiv ! Sepse kam von re qe shum femra jan t bukra por sdin asigjo , skan asnji enderr asnji deshire ! Ose kan deshira kshu rroba gjona momenti ?
 
me fal po me duket ja ke fut kot ketu sepse je duke ul shumicen e gocave ketu qe te kesh sop apo apo top ca jan nuk do te thot je e lehte.mendimi im☺
Epo un kshtu mendoj shoki edhe pak i njoh ato qe kan aop sop edhe ti besoj ke mi njoft e ke me pas ni menim?
Jo krjet me ni thes po shumica
 
Epo un kshtu mendoj shoki edhe pak i njoh ato qe kan aop sop edhe ti besoj ke mi njoft e ke me pas ni menim?
Jo krjet me ni thes po shumica
ti nuk i pergjithsove ti i fute krejt ne nje vend.kam nje shprehje une per aq kohe nuk preket timja me tenden bej cka te dush .por nuk besoj se ka goca te lehta sot fare se te coje ne burimi e nuk te japin uje
 
ti nuk i pergjithsove ti i fute krejt ne nje vend.kam nje shprehje une per aq kohe nuk preket timja me tenden bej cka te dush .por nuk besoj se ka goca te lehta sot fare se te coje ne burimi e nuk te japin uje
Vallahi qa njoh une a ehhhhh ja hapin tjt gropen e bijn vet po spo foli ma mir?
 
Gjithkush eshte selektiv ne jeten e vet, por dhe po te takoja dike nga chati apo ketu nga forumi, nuk do e kisha problem.
Tek e fundit njerezit nuk jane me te gjithe njesoj, por jane sipas personalitetit qe perballen.
Ju pershendes!
Shume e drejt, nuk mund te sillesh me te gjithe njesoj se nuk te kupton.

P.s. Kjo nuk do te thote qe smund te jesh I sjellshem. Per te shmangur keqkuptime.
 
  • Pëlqej
Reactions: .
Pikerisht !
Po ta specifikoj !
Kam pas mundesi me dal dhe me goca , por skam dal sepse nuk jam pershtat se ok e bukur po nuk esht bukuria cdo gjo ! Njeriu del me nje femer dhe per t bo mubabet sesht e thon me e pas t dashur ! Del njifet mson per kulturen per deshirat per ato qe do te arrije ne jet per shum gjona !
Dhe per kte arsye skam pranu me dal vetem bukuria smjafton !
Nje femer duhet t dije te flasi te komunikoje te bisedoje te dije si t sillet ! Nqs ske keto dhe ke vetem bukurine atehere zere se ske asgje !
Keto gjera nje mashkull I
I mendon pas njefare moshe, se sa eshte me I ri as qe ia ka iden per ca ke shkruajtur. Por kjo nuk do te thote qe eshte gabim. Cdo gje me moshe
 
Po sigurisht kam dale me ca femra ktu,pa dashur te specifikoj emra
 
  • Pëlqej
Reactions: .
Keto gjera nje mashkull I
I mendon pas njefare moshe, se sa eshte me I ri as qe ia ka iden per ca ke shkruajtur. Por kjo nuk do te thote qe eshte gabim. Cdo gje me moshe
Tani ja fute kot , nejse cdo njeri ka mendimin e vet !
Dhe pjekuria me moshen nuk hyjn fare ! Ti mund te jesh 40 vjec psh po sdo te thot qe mund te jesh me i pjekur se un !
Kjo esht ideja qe mosha ska lidhje te pjekuria ! Pjekuria esht ne varesi te njeriut esht me njeri dhe ka te boje me jeten !
Dhe ato ca kam shkrujt i kam shkrujt se ashtu e mendoj un !
 
  • Pëlqej
Reactions: .
Tani ja fute kot , nejse cdo njeri ka mendimin e vet !
Dhe pjekuria me moshen nuk hyjn fare ! Ti mund te jesh 40 vjec psh po sdo te thot qe mund te jesh me i pjekur se un !
Kjo esht ideja qe mosha ska lidhje te pjekuria ! Pjekuria esht ne varesi te njeriut esht me njeri dhe ka te boje me jeten !
Dhe ato ca kam shkrujt i kam shkrujt se ashtu e mendoj un !
Njeriu, rritet gjithmone me mend dhe jo me moshe?
 
Kte po perpiqesha ti thoja shokut me siper !
Mosha ska lidhje me pjekurine , ne varesi te jetes piqet njeriu !
@anna ana ti mkupto mu ?
ndaj eshte ajo shprehja qe ekziston u rrite u poqe po prap ngele ...... ashtu dmth se po mos kish kuptim nuk do ekzistonte ????apo ja futa kot une☺☺☺☺
 
ndaj eshte ajo shprehja qe ekziston u rrite u poqe po prap ngele ...... ashtu dmth se po mos kish kuptim nuk do ekzistonte ????apo ja futa kot une☺☺☺☺
U rrite u poqe ngele po qole ?
Pranaj ka dal se ke shum njerez mosh e madhe burra dhe skan trru dmth !
 
Tani ja fute kot , nejse cdo njeri ka mendimin e vet !
Dhe pjekuria me moshen nuk hyjn fare ! Ti mund te jesh 40 vjec psh po sdo te thot qe mund te jesh me i pjekur se un !
Kjo esht ideja qe mosha ska lidhje te pjekuria ! Pjekuria esht ne varesi te njeriut esht me njeri dhe ka te boje me jeten !
Dhe ato ca kam shkrujt i kam shkrujt se ashtu e mendoj un !
Fakti qe per ty ia futa kot, nuk do te thote qe skam te drejt. Pjekuri do te thote te jesh I afte te marresh pergjegjesi persiper dhe te jesh i vetedijshem per veprat e tua dhe te kuptosh pasojen, nqs ka te till.
Behej fjale se si eshte ne pergjithesi dhe jo te kapemi rast mbas rasti.
Ti mendo cfare te duash, nuk te pengon askush. Edhe sikur te kesh te drejte vetem ti, nuk do te thot qe duhet te jemi te nje mendimi.
 
Fakti qe per ty ia futa kot, nuk do te thote qe skam te drejt. Pjekuri do te thote te jesh I afte te marresh pergjegjesi persiper dhe te jesh i vetedijshem per veprat e tua dhe te kuptosh pasojen, nqs ka te till.
Behej fjale se si eshte ne pergjithesi dhe jo te kapemi rast mbas rasti.
Ti mendo cfare te duash, nuk te pengon askush. Edhe sikur te kesh te drejte vetem ti, nuk do te thot qe duhet te jemi te nje mendimi.
Jo jam dakort me kte qe sapo the !
Mendova se e kishe per rastin tim pranaj !
Po ajo qe the esht mese e drejt !
 

Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

  • Wide/Narrow view

    You can control a structure that you can use to use your theme wide or narrow.

    Grid view forum list

    You can control the layout of the forum list in a grid or ordinary listing style structure.

    Picture grid mode

    You can control the structure where you can open/close images in the grid forum list.

    Close sidebar

    You can get rid of the crowded view in the forum by closing the sidebar.

    Fixed sidebar

    You can make it more useful and easier to access by pinning the sidebar.

    Close radius

    You can use the radius at the corners of the blocks according to your taste by closing/opening it.

  • Choose the color combination that reflects your taste
    Background images
    Color gradient backgrounds
Back