Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A ju ka ndihmuar ndonjeher shoqeria ne kohe te veshtira?

Me kane ndihmuar dhe i kam ndihmuar, reciproke jane gjerat!
 
Në fund të ditës, vetja.
 
Dikur !
Por kohet e fundit nuk shikoj qe te jet si dikur
 
Mkan ndihmu ato qe sme shkonte ne men, se shoqnia ska pas mundsit.
Ne o jena tfjith mir, o jena tgjith berrnut.
E ajo qe mka nimu e ka bo pa e maru fjalen un.
Mka myll gojen
 
Shoqeri prandaj eshte per dite te veshtira
Normal qe po ashtu si kam ber dhe une .
 
Nuk kam shoqeri dhe nuk i besoj shoqeris
Mendoj se te kesh shoqeri te lidhin interesa te perbashketa dhe un nuk kam interesa per ti ndar me askend.
 
Gjithmone, elhamdulilah kam miq t'cilet me kane ndihmuar dhe me ndimojne cdohere kur kam nevoje, qofte edhe per nje fjale te embel.
 
Ne jete, ne pergjithesi merr ate qe ti jep tek te tjeret. Jep dashuri, dashuri do te marresh. Jep respekt, respekt do te marresh. Tani, ka dhe ndonje perjashtim se nuk jane te gjithe njerezit njelloj, por koha i largon ata lloj njerezish nga jeta jote. Une me shume kam ndihmuar te tjeret, ama kur kam patur nevoje dhe isha i pasigurt, ndihma me ka ardhur nga ata qe dikur i kisha ndihmuar.
 
Mos na lëntë zoti pa shoqni, mire keq nje hall, nje problem ta zgjidhin. E rendesishme eshte mos abuzojme me nderet, sidomos ato financiare sepse sot kane ardh kohe t'veshtira.
 
Nuk kam shoqeri dhe nuk i besoj shoqeris
Mendoj se te kesh shoqeri te lidhin interesa te perbashketa dhe un nuk kam interesa per ti ndar me askend.
Thjesht nuk ndaj te njejtin mendim si ty persa i perket shoqerise
 
Thjesht nuk ndaj te njejtin mendim si ty persa i perket shoqerise
Un mendimin tend nuk e bera diss,sepse mendimi eshte individual ne baz te pervojes,ti ke pervoja te bukura (ji falenderuese per kete) un kam opinionin tim.
 
Un mendimin tend nuk e bera diss,sepse mendimi eshte individual ne baz te pervojes,ti ke pervoja te bukura (ji falenderuese per kete) un kam opinionin tim.
Nuk e konceptoj dot qe nje emoji te jete diss
Forumim te mbare
 
Kurre por kurre askush per asgje ne bote.
Kjo me beri me te forte dhe me gezon fakti qe si kam borxhe askujtttttttttttt.
 
veshtersi tvogla se kur jam ngul tybe leshi mfalni shprehje sju ka hanger
 
Po....dhe i falenderoj ..pa to s'do ngrihesha dot
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.