Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Chat Shqip

Chati më i madh Shqipëtar Takohu.com

Futu në Chat !

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A jeni tip flirtues?

Patjeter ?
Kur isha ne shkolle me pelqente vellai i nje shoku te klases.
Ndoshta ndjenja e pare e jetes time.
Por kur dola nje here me mamin xhiro dhe ai rrinte tek nje dritare perballe shtepise time gjithmonë,
Mami me thote, ai djali po te sheh e gjithmonë e shoh ne ate dritare,por nese ti e takon ate, une do vras veten.
Ndoshta kishte frike babin, se di.
Dhe une per kohe te gjate nuk dola me nga shpia, por ishte koha qe kuptova se kisha zemer ne kraharor.
Dhe nje mbremje dola me mamin dhe e pashe ku me beri shenja qe ta takoja dhe une as qe i dhashe rendesi.
Ishte hera e fundit qe e pashe, pasi iku ne Amerike.
Por qe atehere si kam ngritur kurre syte, apo te shoh dikend.
Nuk e di pse e tregova kete histori, por them ndoshta kjo mendoj se eshte arsyeja ?
 
Kur isha ne shkolle me pelqente vellai i nje shoku te klases.
Ndoshta ndjenja e pare e jetes time.
Por kur dola nje here me mamin xhiro dhe ai rrinte tek nje dritare perballe shtepise time gjithmonë,
Mami me thote, ai djali po te sheh e gjithmonë e shoh ne ate dritare,por nese ti e takon ate, une do vras veten.
Ndoshta kishte frike babin, se di.
Dhe une per kohe te gjate nuk dola me nga shpia, por ishte koha qe kuptova se kisha zemer ne kraharor.
Dhe nje mbremje dola me mamin dhe e pashe ku me beri shenja qe ta takoja dhe une as qe i dhashe rendesi.
Ishte hera e fundit qe e pashe, pasi iku ne Amerike.
Por qe atehere si kam ngritur kurre syte, apo te shoh dikend.
Nuk e di pse e tregova kete histori, por them ndoshta kjo mendoj se eshte arsyeja ?
Te gjithe ndruhemi o nga familja o nga frika te pranojm ate qe ndnjejme. Nje mix kokteil ndnjejash.
Dhe ndonjeher te tregosh dicka nga vetja qe te peshon i ben mire mendjes dhe shpirtit.
Te perqafoj ?
 
Kur isha ne shkolle me pelqente vellai i nje shoku te klases.
Ndoshta ndjenja e pare e jetes time.
Por kur dola nje here me mamin xhiro dhe ai rrinte tek nje dritare perballe shtepise time gjithmonë,
Mami me thote, ai djali po te sheh e gjithmonë e shoh ne ate dritare,por nese ti e takon ate, une do vras veten.
Ndoshta kishte frike babin, se di.
Dhe une per kohe te gjate nuk dola me nga shpia, por ishte koha qe kuptova se kisha zemer ne kraharor.
Dhe nje mbremje dola me mamin dhe e pashe ku me beri shenja qe ta takoja dhe une as qe i dhashe rendesi.
Ishte hera e fundit qe e pashe, pasi iku ne Amerike.
Por qe atehere si kam ngritur kurre syte, apo te shoh dikend.
Nuk e di pse e tregova kete histori, por them ndoshta kjo mendoj se eshte arsyeja ?
Per te qen brenda kornizave, ne, shpesh here nuk kemi kurajon e duhur per t'i then kujtdo, jo!
Mendoj se, te dy bashk do ishit super tek shijonit ato shenjat e pafajshme??
 
Per te qen brenda kornizave, ne, shpesh here nuk kemi kurajon e duhur per t'i then kujtdo, jo!
Mendoj se, te dy bashk do ishit super tek shijonit ato shenjat e pafajshme??
Nuk e takova kurre dhe pse zemra me rrihte fort kur e shihja.

Por, kur isha e vogel babi me kishte rrahur dhe lidhur me litar, e kur mendoja se cfare mund ti bente mamit po te beja une ndonje gabim, me mire te vdisja, besome.
Nuk thoja kurre jo, vetem mami te ishte mire.
Nje dit me pyet mami, e ke falur babin, i thashe po per te hequr merzitjen e saj, por shpirti im fjale kishte e zë nuk kishte.
Per disa femije jeta eshte gjithmone e vuajtshme dreqi e marte?
Pse i tregova te gjitha keto sot, se di ndoshta keshtu u ndjeva ?
 
Nuk e takova kurre dhe pse zemra me rrihte fort kur e shihja.

Por, kur isha e vogel babi me kishte rrahur dhe lidhur me litar, e kur mendoja se cfare mund ti bente mamit po te beja une ndonje gabim, me mire te vdisja, besome.
Nuk thoja kurre jo, vetem mami te ishte mire.
Nje dit me pyet mami, e ke falur babin, i thashe po per te hequr merzitjen e saj, por shpirti im fjale kishte e zë nuk kishte.
Per disa femije jeta eshte gjithmone e vuajtshme dreqi e marte?
Pse i tregova te gjitha keto sot, se di ndoshta keshtu u ndjeva ?
I tregove sepse, sdo ket dite e moment tjeter kur dhe ku te jesh kaq e lirshme sa tani
E thjesht ?
 
Nuk e takova kurre dhe pse zemra me rrihte fort kur e shihja.

Por, kur isha e vogel babi me kishte rrahur dhe lidhur me litar, e kur mendoja se cfare mund ti bente mamit po te beja une ndonje gabim, me mire te vdisja, besome.
Nuk thoja kurre jo, vetem mami te ishte mire.
Nje dit me pyet mami, e ke falur babin, i thashe po per te hequr merzitjen e saj, por shpirti im fjale kishte e zë nuk kishte.
Per disa femije jeta eshte gjithmone e vuajtshme dreqi e marte?
Pse i tregova te gjitha keto sot, se di ndoshta keshtu u ndjeva ?
Tani ishte momenti dhe mos u pendo.
Më vjen keq teksa të lexova kështu..
Askush nuk ka të drejtë të të gjykojë sepse ti po ndan eksperiencat e tua..
Tani e kuptoj ate shpirtin tënd rrebel.
Ndonjëherë situatat lënë gjurmë dhe falim por pa harruar..
Të gjithëve na kanë dhënë nga një shuplakë prindërit dhe na ka bërë mirë.
Merri anën e mirë të gjësë
Të përqafoj?
 
Tani ishte momenti dhe mos u pendo.
Më vjen keq teksa të lexova kështu..
Askush nuk ka të drejtë të të gjykojë sepse ti po ndan eksperiencat e tua..
Tani e kuptoj ate shpirtin tënd rrebel.
Ndonjëherë situatat lënë gjurmë dhe falim por pa harruar..
Të gjithëve na kanë dhënë nga një shuplakë prindërit dhe na ka bërë mirë.
Merri anën e mirë të gjësë
Të përqafoj?
Dhe pse gjithmonë jam ndjere e pambrojtur, "egersia" fshihte miresine e kesaj zemre te pa fat.
Megjithate jam mire, ju te gjithe me keni ndihmuar me cdo fjale te mire dhe perqafim, sikur ta dinit si jam ndjere kur gjeja nje perqfim tuajin ketu.
Ju falenderoj te gjithe sepse forumi ishte mesimi jetes per mua, si per mire dhe si per keq.
Te perqafoj dhe une me gjithe zemer ???
 
Dhe pse gjithmonë jam ndjere e pambrojtur, "egersia" fshihte miresine e kesaj zemre te pa fat.
Megjithate jam mire, ju te gjithe me keni ndihmuar me cdo fjale te mire dhe perqafim, sikur ta dinit si jam ndjere kur gjeja nje perqfim tuajin ketu.
Ju falenderoj te gjithe sepse forumi ishte mesimi jetes per mua, si per mire dhe si per keq.
Te perqafoj dhe une me gjithe zemer ???
Hajde Screenshot_20220907-180919_Facebook.jpg
 
Dhe pse gjithmonë jam ndjere e pambrojtur, "egersia" fshihte miresine e kesaj zemre te pa fat.
Megjithate jam mire, ju te gjithe me keni ndihmuar me cdo fjale te mire dhe perqafim, sikur ta dinit si jam ndjere kur gjeja nje perqfim tuajin ketu.
Ju falenderoj te gjithe sepse forumi ishte mesimi jetes per mua, si per mire dhe si per keq.
Te perqafoj dhe une me gjithe zemer ???
Oiii
Ndaj them që anëtaret nuk i konsideroj FANTAZMA
Për dikë jemi SHUMË
?
 
Prite Zot !!
 

Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

  • Wide/Narrow view

    You can control a structure that you can use to use your theme wide or narrow.

    Grid view forum list

    You can control the layout of the forum list in a grid or ordinary listing style structure.

    Picture grid mode

    You can control the structure where you can open/close images in the grid forum list.

    Close sidebar

    You can get rid of the crowded view in the forum by closing the sidebar.

    Fixed sidebar

    You can make it more useful and easier to access by pinning the sidebar.

    Close radius

    You can use the radius at the corners of the blocks according to your taste by closing/opening it.

  • Choose the color combination that reflects your taste
    Background images
    Color gradient backgrounds
Back