Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A jeni njeri i sjellshem???

Me njerzit e sjellshem gjynaf te mos jesh e sjellshme edhe me ata te pa sjellshmit gjynaf tr jesh e sjellshe
Vdekt mjeshtri_teknollogjise per ty sa embel flet ?
 
Engjell..mirsjellja nga un ka marr e ngjyren e syve bashk me modelin e ballukeve :p
 
Nuk e di nese me ndalon dikush ne rrug dhe me pyet per dicka,un do e ndihmoj.
Nese dikush me shikon shtrember,un i ngrej gishtin e mesit ose e shaj.
Nese dikush rikthehet serish ne jeten time,un i mbyll rruget me te.
E nese dikush me ngacmon macokun tim,do ta shaj ose ti bertas.
Tani jam e sjellshme apo jo ??
 
Nuk e di nese me ndalon dikush ne rrug dhe me pyet per dicka,un do e ndihmoj.
Nese dikush me shikon shtrember,un i ngrej gishtin e mesit ose e shaj.
Nese dikush rikthehet serish ne jeten time,un i mbyll rruget me te.
E nese dikush me ngacmon macokun tim,do ta shaj ose ti bertas.
Tani jam e sjellshme apo jo ??
Edhe je edhe sje?
 
Gjdo njeri po ta pyesim, do të thot që sigurisht që jam i/e sjellshme.
Askush nuk e shikon veten si njeri tê pasjellshem, dhe ështê normale kjo gjë.
Edhe unë jam e sjellshme, ose mundohem të jem me aq sa mundem sigurisht, duke mos lejuar asnjê të shkel kufirin tim personal.
Tê jesh e/i sjellshem nuk është vetm të dish të thuash "fjalët magjike" por dhe me vepra..????
 
Sjellja pasqyron karakterin e një personi. Mendoj se sillem mirë ?‍♀️ dhe mbi të gjitha është gjëja e parë që e vërrej tek të tjerët ?
 
Dikur po kam qen shum tani jam bo moskocarse .. sjap dashni kollaj...
Sepse skemi lind te na duan edhe tna pelqejne te gjithe mjafto ti respektosh pa i hap pun vetes
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.