Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A jeni larguar ndonjehere nga shtepia pa i thene dikujt?

Kurre nuk jam larguar nga shtepia pa leje,
Nje here me ishte fikur telefoni nga bateria dhe vetem kur e pashe mamin te vinte atje ku isha, qe atehere gjeja qe kontrolloj me se shumti eshte bateria e telefonit ?
 
Kurre nuk jam larguar nga shtepia pa leje,
Nje here me ishte fikur telefoni nga bateria dhe vetem kur e pashe mamin te vinte atje ku isha, qe atehere gjeja qe kontrolloj me se shumti eshte bateria e telefonit ?
Vajze e mbare
 
Jo me noterizim dhe kur ik me ble buk firmos gjysa fisit :p
 
Shum her sepse jam shtet ne vete
 
Tashi jqm 100 %sigurt qe je ajo qe mendoja trapja e kosoves qe e filmun du fut gishtat nvaske
Ore ka koh me ngaterron me nje femer qe se kam iden kush eshte ajo por gjuthsesij un jam lind dhe jetoj ne Zürich kam prejardhje Kosovare dhe kam moral besoj shum me shum se do qe jetojn ne ????
Tlutem kujdes qar shkruan sqaro dhe mos me ngaterro me tjera flm per mirkuptim me rrespekt jo veq ty por per gjdo njeri bjondina.
 
Jam larguar fshehtas në gjimnaz për të takuar një djalë( mamit si pëlqente ky tipi dhe përfundova e qethur qose)?‍♀️
Që atëherë e jap lajmërimin 1 javë para kur iki diku?
me floket e preta bere litar te maresh djalin nga ballkoni ? ?? Tema: po kur isha adoleshent
 
Kur kam qene i vogel po.... largohesha.... ca largohesha une... lesht ku do shkoja po 1 here u mshefa..... se sme blene nji kompjuter Rambo
Yhhyyyyy shpejt ky muhabet....
E kur me gjeten mka fut 1 formatim plaka po qysh kshu vendshe.
Do ti qw dha efekt formatimi qe mora
Direkte te nesermen qe ne 8 ai rahmetlia.. opa ne makine televizor + jostyck rambo + 10 kaseta nga ato te verdhat kush i mban mend.... jo re 3 muj sdilja nga dhoma une... dolja vec lur bleja leva ose karikues qe digjesb
Mvinin shoket ne shpi.
 
Jo deri ne ate pike ti brengosi njerzt e shpijes,,
 
Nje here kam qen 6 vjec ika per qoke mer per zotin e moll kur e kujtoh fillon mdhem shpina prap ?
 
Po,kur kam qënë 3 vjec ika të votoja mbas kushërinjve.Zoti i'a shpërbleftë komshiut që më gjeti se pale me ca vendi do kisha përfundu?
 
E vogel jo e madhe po
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.